FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Ogólne Omawianie (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=57)
-   -   "Bonus" Lodowa Ściana z luster (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=5613)

Aksamitka 10-22-2013 04:30 AM

"Bonus" Lodowa Ściana z luster
 
Do tej pory było tak, miałam bonus z luster i fioletową książkę "Lodowa Ściana", przechodziłam przez swoją ścianę i przez ścianki na epikach;), przez cudze ściany nie. Teraz mam tak, że przez swoją ścianę też już nie przechodzę. Jedyne co zmieniłam to fioletową książkę na pomarańczową poz.2 z sury, a teraz pomarańczową poz.3 ze skrzynki. Czyżby pomarańczowe książki likwidowały bonus???

Ten bonus jest fajny, bo gdy spalacz się palił, a rzucił wcześniej zamianę, ja rzucałam ściankę, odskakiwałam i z ukłucia, żadna 70-tka tego nie przeżyła, a wczoraj prawie się spaliłam we własnej ścianie:eek:.

Proszę mi oddać mój bonus, przyzwyczaiłam się juz do niego no!

*ahmed* 10-22-2013 07:53 AM

Ale ten bonus przecież dalej działa. Mam nową książkę i bez problemu tak ja, jak i mój chowaniec przechodzimy przez lodową ścianę :confused: Do tego po którymś tam upku zlikwidowano błąd z pozostającą niewidoczną ścianką, także cały skill działa teraz poprawnie.

Noman 10-22-2013 10:04 AM

Takie male ale *ahmed* to że tobie działa nie znaczy że wszystkim musi działać po to gracze piszą na forum swoje problemy żeby coś z nimi zrobić.

*ahmed* 10-22-2013 12:26 PM

Tak - ale w tym momencie to nie jest problem całej klasy, bo u innych graczy działa. Jest to to więc problem jednego gracza lub ewentualnie kilku (na razie jeden gracz zgłosił coś takiego). W takiej sytuacji bez sensu jest pisanie o tym na forum - po to są moderatorzy na serwerach, żeby to do nich zgłaszać i oni wtedy się tym zajmują - kierują sprawę dalej. O ile się nie mylę na Podlasiu macie przecież jednego moderatora, do tego w Waszej gildii, więc Aksamitka śmiało może to jemu zgłosić (moderator w gildii jest nie tylko od pogaduszek, ale głównie od pomagania) ;)

ozyrus 10-22-2013 03:13 PM

Quote:

(moderator w gildii jest nie tylko od pogaduszek, ale głównie od pomagania)
:p Ty cos sugerujesz czy mi sie wydaje ? I gdzie jest napisane , ze gracz musi zglosic cos do moderatora ? Od tego jest takze forum , no chyba , ze cos pomylilem ? ;)

*ahmed* 10-22-2013 05:34 PM

No i Aksamitka zepsuła skill - u mnie właśnie tez przestało działać :(
Szanowna Moderacjo - prosimy zgłosić błąd gry i wnioskować o jak najszybszą naprawę :D

Aksamitka 10-22-2013 05:56 PM

Quote:

Originally Posted by *ahmed* (Post 15398)
No i Aksamitka zepsuła skill - u mnie właśnie tez przestało działać :(

No wiesz??? Jestem oburzona, ja nic nie psuję (albo prawie nic:p)

I hurra, bo jak TOBIE się popsuł to szybciutko naprawią (tak słyszałam):cool:

Aksamitka 11-03-2013 04:19 AM

Po ostatniej "naprawie" przechodzę przez swoją ścianę, ale zostaje po niej "duch" gdy zniknie ściana, przez niego nie przechodzę.
Nie przechodzę tez przez cudze sciany:rolleyes:

Tylko ja mam takiego pecha do naprawiania luster?:confused:

Aksamitka 11-14-2013 02:42 AM

Nadal nie przechodzę przez cudze ściany:mad:

Ktoś coś z tym zrobi, czy pozostanie 50% bonusa:confused:

Ariestria 11-14-2013 08:11 PM

Droga Aksamitko,
Z tego co mi wiadomo bonus z luster daje tylko to że zaklinacz przechodzi przez własną ścianę lodową, a nie przez cudze. Czyli skill działa i nie jest z nim nic nie tak.
Pozdrawiam


All times are GMT. The time now is 02:17 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.