FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Sugestie i pomysły (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=59)
-   -   DNO (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=14243)

Score49 04-07-2017 09:06 PM

DNO
 
1)Czemu okradacie graczy? żeby zrobić fragosie trzeba było wydać jakieś 30k/40k szm i nagle zmieniacie w jakiegoś potworka do którego książka ni nic nie pasuje, i jakie to jest jak to napisał Osservatore "uatrakcyjnienie gry". To bardziej jest naciąganie graczy na dalsze koszta i nie wiem jaki to ma sens.

2)Kolejny jest epik wchłanianie jak poszło w górę to na 49 jest nie do zrobienia jak sie leje graczy, sam mogę decydować czy skończymy czy nie, skoro jak każdy bije bosa to schodzi jakieś 20min z ubiciem,jeżeli chodzi wam o te epiki 60+ no to tam może byście podzielili w końcu 60-85 i 86-100 bo 60lvl z 99lvl no ma spore szanse na pewno

3)Hp bosów, jak słyszałem na 63 mają bosy 7-11mln hp no a tam jest dużo bosów więc nawet żeby wybić to tam powyżej 1h trzeba siedzieć na pewno żeby ubić (nie mówię tu o kontach smodów czy gm bo w tym przypadku nie długo im zejdzie, a chodzi mi o graczy takich typowych do 12k ocenki co mają te pomarańcz ity na +9

Treść usunieta .

NANOOUK 04-12-2017 01:28 PM

Drogi Graczu,

Odnośnie punktu 1, masz odrobinę racji, z wyjątkiem tego że cytuje :„okradamy graczy” , „żeby zrobić fragosie trzeba było wydać jakieś 30k/40k szm”, „To bardziej jest naciąganie graczy na dalsze koszta”. Pragne przypomniec także ,ze nie my Moderatorzy stoimy za upkami i pomysłami do nich .Robienie z nas kozłów ofiarnych wg własnego widzimisię jest po prostu niedorzeczne .

Odnośnie 1 jak i 2 punktu, jest to bardziej subiektywna ocena sytuacji, zależna od postępowań graczy, oraz ich postaci.

Odnośnie punktu 3, sprawę przedstawiono administracji gry, z prośbą o zmniejszenie HP bossów na lokacji 63 i czekamy na ustosunkowanie się Administracji gry do naszej prośby. Pragnę przypomnieć że kiedyś bicie bosów potrafiło trwać po kilka godzin, i to dla grupy 10 osób, które były ówczesnymi koksami, tak więc proszę nie przesadzać. Czasem trzeba włożyć trochę wysiłku w grę i poświęcić jej odrobinę czasu, ponieważ zbyt łatwe rzeczy stają się nudne.

Odnośnie 4tej części, są to pomówienia oraz oczernianie moderacji, więc została ona ocenzurowana.

Życzymy miłej gry.

Score49 04-16-2017 09:21 AM

Ciesze się że się rozumiemy, tylko szkoda ze tylko 63 zostało poruszone ponieważ na 49 jest aż 5mln hp a na 58 tyle samo to troszkę za dużo.
CENZURA

Score49 04-18-2017 11:52 AM

jeszcze jedna propozycja żeby skasować te tarcze niewrażliwości na wyspie szaleństwa, ganiam się często tam z graczami i grupa graczy od 10k do 13k nie daje mi rady bo cały czas na niewrażliwości biegam to troszkę nie za bardzo jest, na 28 tego nie ma i tam 2 graczy po 5k przyjdzie jak w miare ogarniają to mnie ubijają bez potek bo reszta to raczej mnie z potkami hp leje

Zuby 04-19-2017 09:15 AM

Quote:

Originally Posted by Score49 (Post 33333)
Ciesze się że się rozumiemy, tylko szkoda ze tylko 63 zostało poruszone ponieważ na 49 jest aż 5mln hp a na 58 tyle samo to troszkę za dużo.

Drogi graczu,

Zwiększona ilość życia bosów i podniesienie wchłaniania, ma uatrakcyjnić grę . Prozycje do poprawek zostały przekazane i czekamy na decyzje administracji .
Sprawy kadrowe to nie Twój problem tylko administracji . Jeżeli masz jakieś skargi lub uwagi na prace moderatora / supermoderatora to proszę pisać na suport .

Quote:

Originally Posted by Score49 (Post 33408)
jeszcze jedna propozycja żeby skasować te tarcze niewrażliwości na wyspie szaleństwa, ganiam się często tam z graczami i grupa graczy od 10k do 13k nie daje mi rady bo cały czas na niewrażliwości biegam to troszkę nie za bardzo jest, na 28 tego nie ma i tam 2 graczy po 5k przyjdzie jak w miare ogarniają to mnie ubijają bez potek bo reszta to raczej mnie z potkami hp leje

Już było to zgłaszane i raczej nie ulegnie zmianie jednym to pomaga innym utrudnia, ale za to słabsi maja szanse też coś tam pozbierać.

grabar 04-25-2017 07:01 AM

Ja w podobnej sprawie tylko dotyczy jaskini 43, boss 4 Cete nie dość że ma podwyższony hp, to ogłuszenie które nakłada się bez przerwy i jak tu bić bosa kiedy nic nie można zrobić tylko stać i patrzeć jak Ci hp spada, nawet uciec nie można, żeby choć parę sekund przerwy w ogłuszeniu, czy doczekamy się na zmianę!!

Zuby 05-04-2017 02:11 PM

Problem został przekazany wyżej i jest w trakcie sprawdzania.


All times are GMT. The time now is 02:30 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.