FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Ogólne Omawianie (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Uzdrowicieli coraz mniej ! (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=5164)

**dawid** 05-31-2013 08:15 PM

Uzdrowicieli coraz mniej !
 
No tak ja kw temacie uzdro coraz mnie na rzecz zaklinaczy około 75-80% dzisiejszych zaklinaczy to inne klasy:) super na szlaku już nei ma co sie pokazać bo zaklinacze królują i tak ma wyglądać gra ? I najgorsze są lustrzanki dla zaków ... tu już jest przegięcie gdyby był by balans klas to jeszcze jeszcze ale jak nie ma balanus to jest jedno wielkie guano

Sir Vimes: Nie trzeba przepraszać za wyrażenia, wystarczy ich nie używać

sebos76 06-01-2013 10:51 AM

dziwisz sie jak uzdro niema szns na szlaku nawet nie ma po co wchodzic

**dawid** 06-01-2013 11:14 AM

To jest gra grupowa ... grupowa żeby zaklinacza ubić :( kiedyś był najlepiej i nikt nei narzekał a teraz ... Teraz już nawet tarczy zaklinacza rozbić nie można obrońcą,czarodziee,rycerzem itd a w każdej grze w której jest pvp powinien byc balans klas :)


Pozdrawiam

cypass 06-02-2013 01:58 PM

A wiec tak Administracja usilnie dazy do tego zeby zostaly tylko 2 klasy zaklinaczy ognia i lodu i juz tak sie robi gracze ba wysokich lvl nagle poprzerabiali sie na zaklinow i odrazy maja itemki na plus 12 po 27 k ocenki.Wiec wszystko zmierza do tego ze niedlogo nie uswiadczymy innej klasy niz zaklinacze i nie bedzie mial ich kto leczyc juz nie mowiac o dawaniu many proste i logiczne


POCZEKAJMY JESZCE Z POL ROKU A WSZYSTKO SIE SAMO ROZSYPIE

a co do tego jak administarcja nazywa graczy przegrywajacych w walce z zaklinaczami to powiem jedno POGRAJCIE SOBIE INNYMI KALSAMI A ZOBACZYCIE ZE TO JEST JAKAS BZDORA TEN WASZ BALANS KLAS CHYBA ZE ROSYJSKA LOGIKA JEST TAK POSRANA ZE NIE WIDZICIE TU WLASNEGO BLEDU I NIEDORZECZNOSCI POSTAEEPOWANIA SERDECZNIE POZDRAWIEM

Aksamitka 06-11-2013 12:23 AM

Miałam berło mądrości, dokute na full i na +11, wczoraj kupiłam pomarańczowy młotek (Moc z Nieba), wkręciłam na +11, ocenka skoczyła o prawie 1000, duch o 600 (8759 mam), myślę sobie lux jest, pewnie globalka wzrośnie niebotycznie, a tu.......... zonk z 1210 "wzrosła" na 1198:confused:

................ już totalnie nie kminię o co tu kaman:eek:

Zuby 06-11-2013 03:42 AM

Quote:

Originally Posted by Aksamitka (Post 14215)
Miałam berło mądrości, dokute na full i na +11, wczoraj kupiłam pomarańczowy młotek (Moc z Nieba), wkręciłam na +11, ocenka skoczyła o prawie 1000, duch o 600 (8759 mam), myślę sobie lux jest, pewnie globalka wzrośnie niebotycznie, a tu.......... zonk z 1210 "wzrosła" na 1198:confused:

................ już totalnie nie kminię o co tu kaman:eek:

Na starym berle było do wszystkich rodzajów magii a na nowym już nie, chyba logiczne, że globalka spadła ;).

Hiob 06-11-2013 06:23 AM

A dla mnie to malo logiczne. Gra jest przekombinowywana w "szczegolikach" - bonusach, które z zalozenia powinny byc tylko dodatkiem. W jakim celu "starac" sie o wejscie (kilkudziesieciokrotne ;p) na zamek2 jesli nagroda jest item gorszy od posiadanego z normalnego dropa (wzrost ocenki to troszke za malo). To tak troszke upraszczajac ;p. Jak do tego maja sie postacie na 80+/90 , ktore biegaja z bronia na lvl 70, albo bizuteria na max 77 bez mozliwosci jej podniesienia do swojego lvlu, a my rozkminiamy dodatki :D. Podobnie z nagroda za event w jaskini 71+. Jesli Refowi udalo sie stworzyc niepowtarzalny zestaw bonusow na wygranym itemku - to gratuluje, mysle jednak ze "nagroda" sprowadzona zostala do normalnego fioletu z bossow. Gratuluje wiec Refowi i reszcie wygrywajacych - warto bylo walczyc :D. Jesli jest inaczej, prosze o wyprowadzenie mnie z bledu :).

Aksamitka 06-12-2013 01:52 AM

Quote:

Originally Posted by Zuby (Post 14216)
Na starym berle było do wszystkich rodzajów magii a na nowym już nie, chyba logiczne, że globalka spadła ;).

Taaa,a wszystkie inne "cary" wzrosły (na to nie narzekam;)) np uzdrowienie skoczyło z 18,6k na 19,9k i lepsze leczenie też ponad 1k, no chyba....... że to nie magia:rolleyes:

Scourer 06-13-2013 06:03 AM

Quote:

Originally Posted by Aksamitka (Post 14237)
Taaa,a wszystkie inne "cary" wzrosły (na to nie narzekam;)) np uzdrowienie skoczyło z 18,6k na 19,9k i lepsze leczenie też ponad 1k, no chyba....... że to nie magia:rolleyes:

W tej grze logiki nie dojdziesz :confused:
Duch zwiększa leczenie ale globalkę mało, ją bardziej zwiększają bonusy do wszelkiej magii i do leczenia 3% z itemów. Widocznie leczenie jednej osoby i leczenie globalne to nie takie same "leczenie" :D

Tak na marginesie to gra ma tyle już lat, a do tej pory nigdzie nie opisano jak wygląda "liczenie" obrażeń w czasie walki, jakie bonusy co, ile i do czego dają, jakie magie za co odpowiadają (z bonusów). Wszystko musimy robić sami metodą prób i błędów. Już przyzwyczaiłem się do pazerności na szmary więc wiem, że właśnie wolą jak eksperymentujemy bo to nas kosztuje czyli im kasa leci ale bez przesady podstawowe rzeczy powinny być opisane ! Podejrzewam, że oni sami nie wiedza co i jak w tej grze.

Aksamitka 06-14-2013 03:39 AM

Właśnie o to mi chodzi. Berło było fioletowe z sakiewki, nie z dropa z nieziemskimi bonusami, dokute i na +11. Wymieniłam je na pomarańczowe (też ma +11), tak trudne do zdobycia, teoretycznie będące nagrodą, w zdobycie którego trzeba jednak włożyć sporo pracy i trochę czasu i podstawy czar obszarowy w dół??? Nie dość że w ogóle mam globalkę masakrycznie niską, to jeszcze spadek:(


All times are GMT. The time now is 04:53 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.