FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Szukasz odpowiedzi na swoje pytania? (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=56)
-   -   Powrót do gry. (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=14159)

wojcieszy 02-18-2017 08:45 AM

Powrót do gry.
 
Witam.
Ostatnio na portalu MMORPG.org.pl pojawił się wpis o Fragorii. Zastanawiam się czy warto wrócić do tej gry. Pomożecie?
Jak wygląda frekwencja na serwerach?
Gra jest P2W?

Osservatore 08-11-2017 06:38 PM

Oczywiście, że zawsze warto :)

Znajdziesz dużo starych graczy i masę nowych rozwiązań w grze. Zapraszamy.

Helios 04-18-2018 07:51 PM

Nie warto niestety taka jest prawda gra już teraz opiera się jedynie na ładowaniu hajsu w grę nic więcej

Ariella 08-26-2019 04:08 PM

witam tez chcialam po latach zajrzec do gry ale mam problem z haslem nie dziala tez zmiana hasla kreci tylko ;) a nie generuje nowego na maila. MOze jeszcze ktos mnie kojarzy ....
Pozdrawiam

Whitervbbit 08-26-2019 04:37 PM

Witam Ariella,
na jakiej przeglądarce próbujesz zmienić hasło? Jeśli przez Google Chrome to widzę u siebie ten sam problem. Proszę spróbuj użyć innej przeglądarki
np. Firefox)

Ariella 08-27-2019 10:56 AM

Quote:

Originally Posted by Whitervbbit (Post 103521)
Witam Ariella,
na jakiej przeglądarce próbujesz zmienić hasło? Jeśli przez Google Chrome to widzę u siebie ten sam problem. Proszę spróbuj użyć innej przeglądarki
np. Firefox)

Dziekuje :)
Nie rozwiazalo to niestety mojeo problemu.... dalej kreci hahah

Whitervbbit 08-27-2019 09:43 PM

Może spróbuj inną przeglądarką, rozmawiałam z graczami i nie występuje u nich ten problem, być może to wina słabego łącza, jeśli masz słabszy Internet zostaw to na jakiś czas być może załapie. Jeśli nie - poszukamy innego rozwiązania.


edit.
Przed chwilą sprawdziłam przez przeglądarkę Microsoft Edge w ciągu sekundy wskoczyło, że nowe hasło zostało wysłane.

Daj znać, czy pomogłam ;)
Pozdrawiam.

Sayan 08-27-2019 11:04 PM

Quote:

Originally Posted by Whitervbbit (Post 105020)
Może spróbuj inną przeglądarką, rozmawiałam z graczami i nie występuje u nich ten problem, być może to wina słabego łącza, jeśli masz słabszy Internet zostaw to na jakiś czas być może załapie. Jeśli nie - poszukamy innego rozwiązania.


.

Raczej łacze tu nie ma nic wspólnego , skoro może forum opalić i pisać wiec jest na tyle wystarczające. Wina leży po stronie przeglądarki lub jakiś ustawien systemowych a z tym to nie poradzimy pisząc na forum bo nie znamy specyfikacji jej sprzętu.
Jedyne co jak pisałąs probowac z innych przeglądarek, btw problem znany od jakiegoś roku może więcej ale tu już się nic nie naprawia :D

Heimdall1 08-28-2019 04:35 PM

Witam,
Ja zmieniłem hasło bezproblemowo. Przeglądarka Opera. Mail przyszedł w ciągu 3 minut.

Ariella 08-30-2019 04:14 PM

Quote:

Originally Posted by Whitervbbit (Post 105020)
Może spróbuj inną przeglądarką, rozmawiałam z graczami i nie występuje u nich ten problem, być może to wina słabego łącza, jeśli masz słabszy Internet zostaw to na jakiś czas być może załapie. Jeśli nie - poszukamy innego rozwiązania.


edit.
Przed chwilą sprawdziłam przez przeglądarkę Microsoft Edge w ciągu sekundy wskoczyło, że nowe hasło zostało wysłane.

Daj znać, czy pomogłam ;)
Pozdrawiam.

tak to ze mail zostal wyslanz rownniez wyskoczylo w ciagu sekundy problem w tym ze nie dochodzi i nic nie pomaga otwieranie maila na innych przegladarkach


All times are GMT. The time now is 12:25 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.