FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Szukasz odpowiedzi na swoje pytania? (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=56)
-   -   Kilka pytań! :) (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=4777)

Godlo 04-06-2013 03:12 PM

Kilka pytań! :)
 
Witam! Zamierzam grać w Fragorie, ale mam pytanie!

Opłaca się grać, znaczy się gra dużo osób? Na jakim serwerze gra najwięcej. Są w tej grze jakieś instancje, Bossy, gdzie sie chodzi z innymi graczami zabijać? Są jakieś unikatowe przedmioty? Jest wgl dużo przedmiotów?

Pozdrawiam! I dzięki z góry za odp :)

rado199 04-12-2013 09:17 AM

Quote:

Originally Posted by Godlo (Post 13422)
Witam! Zamierzam grać w Fragorie, ale mam pytanie!

Opłaca się grać, znaczy się gra dużo osób? Na jakim serwerze gra najwięcej. Są w tej grze jakieś instancje, Bossy, gdzie sie chodzi z innymi graczami zabijać? Są jakieś unikatowe przedmioty? Jest wgl dużo przedmiotów?

Pozdrawiam! I dzięki z góry za odp :)

już odpowiadam na twoje zapytania:
1. opłaca się grać ? na początku tak później nie - ze względu na monotonność
2. na którym serwerze gra najwięcej? na wszystkich gra dużo osób kwestia aktywności
3. czy są instancje? tak
4. czy są bossy? tak
5. chodzi się z innymi graczami? TAK
6. czy są unikatowe przedmioty? TAK
7. czy dużo jest itemków? nie .. każdy lata w tym samym kwestia ulepszenia


Część wpisu usunięto jako kłamliwą - gra Fragoria jest grą darmową, umożliwiającą szybszy rozwój w przypadku zakupu szmaragdów. Wszystkie przedmioty w grze zdobyć można za darmo - tak jak i same szmaragdy.
*ahmed*

waron501 04-12-2013 09:45 PM

Quote:

Originally Posted by Godlo (Post 13422)
Witam! Zamierzam grać w Fragorie, ale mam pytanie!

Opłaca się grać, znaczy się gra dużo osób? Na jakim serwerze gra najwięcej. Są w tej grze jakieś instancje, Bossy, gdzie sie chodzi z innymi graczami zabijać? Są jakieś unikatowe przedmioty? Jest wgl dużo przedmiotów?

Pozdrawiam! I dzięki z góry za odp :)

nie , nie oplaca sie grac w ta ''darmowa'' gre :D

**dawid** 04-15-2013 07:53 AM

Waron ta gra może być "darmowa" :0 kwestia tego czy masz na to checi i siły :) jaj uż tak jedną postać zrobiłem i fajnie na niej wyszłem :)

Zuby 04-15-2013 12:49 PM

Quote:

Originally Posted by rado199 (Post 13444)
już odpowiadam na twoje zapytania:
1. opłaca się grać ? na początku tak później nie - ze względu na monotonność
2. na którym serwerze gra najwięcej? na wszystkich gra dużo osób kwestia aktywności
3. czy są instancje? tak
4. czy są bossy? tak
5. chodzi się z innymi graczami? TAK
6. czy są unikatowe przedmioty? TAK
7. czy dużo jest itemków? nie .. każdy lata w tym samym kwestia ulepszenia


Część wpisu usunięto jako kłamliwą - gra Fragoria jest grą darmową, umożliwiającą szybszy rozwój w przypadku zakupu szmaragdów. Wszystkie przedmioty w grze zdobyć można za darmo - tak jak i same szmaragdy.
*ahmed*



hmmm gram juz w to troche czasu i nie słyszałem żeby tu szmarki dawali za darmo . Jak nikt na serwerze nie kupi szmaragdów to jak zdobyć szmaragdy za darmo ?. Chyba nie myślisz o ankietach za 400 szmarów i 2 godziny robienia potem jeszcze czekanie az przeleja :)

rado199 04-16-2013 01:24 PM

bardzo proszę mi wskazać gdzie napisałem nieprawdę ... i dlaczego twierdzisz ahmed że kłamię ?

proszę o wyjaśnienie zmiany mojego postu .. bo to co napisałeś jest kłamstwem z Twojej strony

czy w instancjach z bossami/zamku/zamku2 wygrywa ten kto długo gra ? czy wygrywa może ten kto wrzucił tysiące złoty ?

ja w grę wwaliłem trochę kasy i z tego mam tylko tyle że wszędzie mówicie że kłamię ... oczerniacie mnie na każdym nadarzającym się kroku ... moje zgłoszenia dotyczące problemów są zamykane bez odpowiedzi ... mimo waszych postów o zadośćuczynieniu nie otrzymuje nic w rekompensacie za Wasze błędy


udowodnij mi że kłamię a nie kasujesz/zmieniasz posty !

**dawid** 04-18-2013 05:17 PM

Rado neizrozum mnie żle ale ja puki co nie wydałem grosza na gre a i tak pokonuje lepszych od siebie ze smokiem lub bez wicec liczy sę SKILL ;)

rado199 04-19-2013 10:30 AM

Quote:

Originally Posted by **dawid** (Post 13572)
Rado neizrozum mnie żle ale ja puki co nie wydałem grosza na gre a i tak pokonuje lepszych od siebie ze smokiem lub bez wicec liczy sę SKILL ;)

a jaka klasa grasz ? .. na swoim poziomie to ja tez jestem w stanie zabic kazdego ... ale ja pisze ze na bossach jak wejdzie 5osob z 10k oceny przeciw 5osob z 15k oceny to mozna tylko pomarzyc o wygranej

waron501 04-21-2013 08:31 AM

Quote:

Originally Posted by **dawid** (Post 13468)
Waron ta gra może być "darmowa" :0 kwestia tego czy masz na to checi i siły :) jaj uż tak jedną postać zrobiłem i fajnie na niej wyszłem :)

tak tak :)

**dawid** 04-24-2013 04:42 PM

a jaka klasa grasz ? .. na swoim poziomie to ja tez jestem w stanie zabic kazdego ... ale ja pisze ze na bossach jak wejdzie 5osob z 10k oceny przeciw 5osob z 15k oceny to mozna tylko pomarzyc o wygranej

Rado jak o to ci chodzi to tu masz racje

tak tak :)

No tak :) na jedną postać z 70 poziomem juz nie musze szm pokaowac bo znajdzie sie ktos kto butli potrzebuje itd wiec postas sama na sobie zarabie ;)

i wbicie 70 poziomu to latwizna w terażniejszej fragorri ;) pozdro dla kumatych :> lecz teraz np klasa uzdrowiciela czarodziej wbije 70 lvl wykupi sobie zloty set pochodzi na bagna zamki itd i juz jest dość fajnie ubrany. Więc idzie grać bez szm

nie piszemy posta pod postem - proszę o korzystanie z opcji edytuj
*ahmed*


All times are GMT. The time now is 01:25 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.