FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Szukasz odpowiedzi na swoje pytania? (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=56)
-   -   Kilka pytań (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=14965)

huterek 08-01-2018 06:41 PM

Kilka pytań
 
Witam chciałem zadać kilka pytań :

Czy jest jakieś miejsce gdzie samemu i przy moim ex której jest
Bardzo słabe moge zdobyć jakieś złote , fioletowe itemy lub znaki które mi
pozwolą to kupić ?

Kolejne pytanie :

Jako że nikt mnie nie chce w każdym sojuszu postanowiłem stworzyć
sobie własny lecz mam problem gdy podchodzę do starosty to mam taki napis:
" Nie możes stworzyc gildii,jeżeli jesteś juz w jedenej. Twoja gildia wkrótce zostanie aktywowana przez administratora ."

Pewnie się już domyślacie ze skoro to pisze to jednak nie została a czekam już kilka dni co trzeba zrobić ?

kolejne pytanie :

Na moim serwerze tzn pol5 w godzinach szczytu tzn : po pracy jest max 10 osób i to takich że gracz na 20 lvl ma 5x więcej reputacji niż ja 45 lvl
I tu nachodzi pytanie skoro nikt mnie nie chce do sojuszu to może warto zmienić serwer na jakiś bardziej przyjazny i obfitujący w graczy którzy nie mają jeszcze wszystkiego tylko tak jak ja chodzą po swiecie i zbytnio nie wiedzą co robić jest taki serwer albo chociaż taki 1 gracz?
Jakoś uciułam te szmaragdy i się przeniosę

Kolejne pytanie :

Z czego powinien się składać build pod rycerza i czy build pod pvp sprawdzi się na pve lub na odwrót i czy mieszać itemy pve i pvp
do wyboru na rycerza mam zręczność , siłę , rozum , mądrość
czy ma to jakieś znaczenie co wybiorę ?

to już chyba wszystko przepraszam że tak dużo ale nie miałem okazji jeszcze nikogo spytać bo z nikim nie grałem jeszcze .


DZIĘKUJĘ ZA POMOC :)

huterek 08-01-2018 06:44 PM

Nie mam pojęcia czemu wysłało się 2 razy możliwe ze jakiś błąd proszę o usunięcie
spamu

NANOOUK 08-01-2018 10:29 PM

"Czy jest jakieś miejsce gdzie samemu i przy moim ex której jest
Bardzo słabe moge zdobyć jakieś złote , fioletowe itemy lub znaki które mi
pozwolą to kupić ?"


Nie napisales jaki masz lewel postaci wiec pozostaje mi odpisac ogolnikowo . Fioletowe itemy wypadaja z bosow w jaskiniach trudnych i sporadycznie w jaskiniach zielonych o ile ocena postaci umozliwia wejscie do nich .Zakupu mozesz dokonac takze w sakiewce . Znaki dowódcy za szmaragdy a za znaki eq fioletowe . Ekwipunek zloty, niebieski, zielony mozesz nabyc takze za znaki w sakiewce - ktore mozna zdobyc na mini grach . Fioletowe itemki wpadaja takze z sojuszowych skrzynek .

"Jako że nikt mnie nie chce w każdym sojuszu postanowiłem stworzyć
sobie własny lecz mam problem gdy podchodzę do starosty to mam taki napis:
" Nie możes stworzyc gildii,jeżeli jesteś juz w jedenej. Twoja gildia wkrótce zostanie aktywowana przez administratora ."


Taki komunikat wyswietla Ci sie dlatego ,ze jestes juz czlonkiem gildii . Ktos Cie juz zaprosil i to zaproszenie najwyrazniej zostalo przez Ciebie przyjete.


"Na moim serwerze tzn pol5 w godzinach szczytu tzn : po pracy jest max 10 osób i to takich że gracz na 20 lvl ma 5x więcej reputacji niż ja 45 lvl
I tu nachodzi pytanie skoro nikt mnie nie chce do sojuszu to może warto zmienić serwer na jakiś bardziej przyjazny i obfitujący w graczy którzy nie mają jeszcze wszystkiego tylko tak jak ja chodzą po swiecie i zbytnio nie wiedzą co robić jest taki serwer albo chociaż taki 1 gracz?
Jakoś uciułam te szmaragdy i się przeniosę "


Ktos jednak przyjal Cie do gildii skoro nie mozesz zalozyc wlasnej :) co do przyjaznosci serwerow ciezko mi powiedziec . Frekwencyjnie najbardziej zywotne jest pol1 , pol2 i pol5 ale na przyjecie do wiekszej gildii i na zaufanie starych graczy po prostu trzeba zapracowac .


"Z czego powinien się składać build pod rycerza i czy build pod pvp sprawdzi się na pve lub na odwrót i czy mieszać itemy pve i pvp
do wyboru na rycerza mam zręczność , siłę , rozum , mądrość
czy ma to jakieś znaczenie co wybiorę ?"


Jesli chodzi o eq dla rycerza to podzial na eq ma znaczenie - pve do walki z potworami i pvp do walki z wrogiem . Nie ma sensu go mieszac . Jednoczesnie pamietaj przy wyborze ,ze walka z potworami np bosami czesto poprzedzona jest walka z wrogiem o lokacje i bosa . Co nasuwa odpowiedz - czym sie kierowac . Oczywiscie wielkie znaczenie maja bonusy itemow ktore powinny byc dobrane pod dana klase . Ogromne znaczenie maja takze skile i ksiazki powiekszajace ich dzialanie .
zapraszam Cie do zapoznania sie z Fragorianska Wikipedia w ktorej na pewno znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujace Cie pytania .

huterek 08-01-2018 11:30 PM

Dziękuje bardzo za odpowiedz widzę że włożyłeś sporo pracy by napisać tekst bardzo estetycznie i czytelnie i bardzo ci za to dziękuję za wkład :)


All times are GMT. The time now is 09:12 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.