FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Ogólne Omawianie (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=57)
-   -   i jak zwykle ........ (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=6217)

Hiob 04-19-2014 06:42 PM

i jak zwykle ........
 
Powiem tylko za GG i NK - BRAVO !!! aż nie chce mi się rozpisywać ............

ozyrus 04-19-2014 09:37 PM

Co sie stalo ?! Hasla zapomnialas ?:D
A tak na serio to spoko , niedlugo naprawia :) ( Abuahahahah xDDDDDD ) ( tak za kilka lat :_: )

**rollo** 04-19-2014 09:49 PM

Spoko ze naprawia zapewne po swietach nie wczesniej ...pfff!!! Super doba pykla i dalej klasycznie ...zapomnij o wejsciu przez gg:( Zalosne

Hiob 04-20-2014 06:19 AM

A jednak napisze. Uniemożliwiono mi i graczom przez GG wzięcie udziału w okolicznościowych eventach czyli "zbieranie jajek", "zbieranie piórek", "pokój grozy" . Uniemożliwiono mi udział w codziennych eventach, udział w "bossach" , osłabiono siłę mojej gildii w grze "zamek1" mam wyliczać dalej?
Mamy 3 dzień po "updacie" i od trzech dni nie można zalogować !!! Ruszy zapewne sporo czasu po świętach, kiedy np. przestanie dla graczy przez GG być dostępna promocja na usługi. Nie wspomnę o braku możliwości wzięcia udziału w promocjach "szmarkowych" , które to właśnie przeszły nam koło nosa.
Wspomnę natomiast o "błędnym wczytywaniu danych serwera" przy próbie otwierania osiągnięć, które nie działają już chyba ze 2 miesiące !!!

ZGROZA !!! i niech będzie znów, że jestem złem całego świata - ale ja chcę tylko normalnie grac w grę za którą płacę niemałe pieniądze !!!

Rozumiem, że błędy się zdarzają , to norma i wszyscy z tym się liczymy, ALE ILEŻ CZASU MOŻNA USUWAĆ TE BŁĘDY ??? STANOWCZO W IMIENIU SWOIM I WSZYSTKICH GRACZY NIE MOGĄCYCH ZALOGOWAĆ ŻĄDAM REKOMPENSATY !!!

ozyrus 04-21-2014 09:37 PM

Quote:

Originally Posted by Hiob (Post 17485)
A jednak napisze. Uniemożliwiono mi i graczom przez GG wzięcie udziału w okolicznościowych eventach czyli "zbieranie jajek", "zbieranie piórek", "pokój grozy" . Uniemożliwiono mi udział w codziennych eventach, udział w "bossach" , osłabiono siłę mojej gildii w grze "zamek1" mam wyliczać dalej?
Mamy 3 dzień po "updacie" i od trzech dni nie można zalogować !!! Ruszy zapewne sporo czasu po świętach, kiedy np. przestanie dla graczy przez GG być dostępna promocja na usługi. Nie wspomnę o braku możliwości wzięcia udziału w promocjach "szmarkowych" , które to właśnie przeszły nam koło nosa.
Wspomnę natomiast o "błędnym wczytywaniu danych serwera" przy próbie otwierania osiągnięć, które nie działają już chyba ze 2 miesiące !!!

ZGROZA !!! i niech będzie znów, że jestem złem całego świata - ale ja chcę tylko normalnie grac w grę za którą płacę niemałe pieniądze !!!

Rozumiem, że błędy się zdarzają , to norma i wszyscy z tym się liczymy, ALE ILEŻ CZASU MOŻNA USUWAĆ TE BŁĘDY ??? STANOWCZO W IMIENIU SWOIM I WSZYSTKICH GRACZY NIE MOGĄCYCH ZALOGOWAĆ ŻĄDAM REKOMPENSATY !!!

Zadania dzienne nie zrobione....
Surka nie zebrana...
Bossy w jaskiniach nie zabite...
Te nagrody za gry ktore przepadly.. xD
Te osoby na szlaku ktore nie zostaly zabite...
Skrzynka sojuszowa nieodebrana.....
Mozna jeszcze dlugo wymieniac xDDD

Promocja na szmarki ? :D To akurat ich problem xD Oni nie zarobia ... xD Ale zreszta co im po tych ''groszach'' po ''kilku'' osobach z Polskich serwerow... :D

Pozdrawiam

Sir Vimes 04-23-2014 08:14 AM

Problemy z dostępnością gry przez GG i NK zostały już rozwiązane. Event będzie dostępny dodatkowo w weekend. Temat zamykam.


All times are GMT. The time now is 10:27 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.