FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Ogólne Omawianie (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Zmiany w sojuszach (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=7929)

Pelagia 08-13-2015 09:52 AM

Zmiany w sojuszach
 
Super pomysł ale tylko w malej części ? Jak teraz ulepszyc sojusz jak beda treaz caly czas atakowac. Jak dla mnie super przyjdzie disney rozwali wszystkie sojusze w tydzien i po sprawie , pomysl na prawde super . Ciekawe kogo tak bolalo, ze jest tyle sojuszy i nie mozna ich atakowac ?

Ps. I oto nastepnych argumet dla ktorego stracicie kolejnych graczy .

Sayan 08-13-2015 12:13 PM

Quote:

Originally Posted by Pelagia (Post 20316)
. Jak dla mnie super przyjdzie disney rozwali wszystkie sojusze w tydzien i po sprawie , pomysl na prawde super .

No wszystkich nie rozwali jedynie co to może sojusze z lvl 10 i 9 atakować ;).
Poza tym wojny zaczną się dla niektórych dopiero od poniedziałku wiec jest czas żeby zacisnąć pośladki i popracować nad umocnieniem sojuszu w kwestii obrony

Pelagia 08-13-2015 06:11 PM

No swietne podejcie zabawy dla jednego sojuszu na tydzien i co dalej ......

Po za tym nie wiem czy wiesz ale niemcy juz od 10:00 albo wczesniej niszczyli juz sojusze :D

Sayan 08-13-2015 06:14 PM

NIe tylko niemcy z tego co widze kazdy lata gdzie moze i bije co moze.

Pelagia 08-13-2015 08:46 PM

heheh ja wszedzie widze niemcow :P. Tak tylko od rana avengers latalo i wytluklo wszystkie budynki gdzie sie dalo

Aeval 08-17-2015 10:59 PM

Po ostatnich zmianach gra straciła sens. Dziękuje bardzo za zabawę, ale nie zamierzam dostarczać rozrywki. Ja też chciałbym się bawić! Niestety w obecnej sytuacji to jest niemożliwe. Ostatnie zmiany zniszczyły grę do końca. W ogóle wojny między sojuszami powinny zostać zlikwidowane bo doprowadzają do powiększania dysproporcji, których nie można nadrobić. W związku z czym bardzo dziękuję za zabawę, która nie ma sensu. Szkoda :-(

Hiob 08-19-2015 04:55 AM

Moim zdaniem przez te 5 lat gry doprowadzono (roznymi sposobami) do tak wielkich dysproporcji pomiędzy sojuszami/gildiami , ze w tej chwili cokolwiek jest robione, jest korzystne tylko dla tych najsilniejszych-najbogatszych.
Cala reszta moze tylko probowac sie bawic. Proponuje wiec az tak bardzo sie nie spinac :)

tsubasa 08-30-2015 09:39 PM

Ta. Jeszcze można wszystkim postaciom równo dać 1 lv:). Twórcy do bani..

Hiob 09-07-2015 04:51 AM

Dlaczego, skoro budynki sojuszu zostały wyzerowane obowiązuje nadal "dar" czyli ochrona sojuszu na starym poziomie? tzn ze teraz podnoszac twierdze bedzie on rosl do 11%...25% a moze do 100%? :)) Bez sensu!
I nastepne pytanie, czy tworzacy sie nowy sojusz rowniez dostanie zasoby, goldy i odznaki na zachete, a moze wyrownanie szans? ;p

Sayan 09-07-2015 12:56 PM

Dosiu ale skąd informacja o wyzerowaniu budynków, bo ja takiej nigdzie nie znalazłem jedynie to:

Quote:

Jutro z restartem zostaną zresetowane sojusze.

Oznacza to:

wszystkie budynki obronne zostaną skasowane
wszystkie surowce/odznaki/złoto zgromadzone na sojuszu zostaną skasowane
wszystkie sojusze otrzymają taka sama ilość surowców/odznak/złota zależnie od poziomu sojusz


All times are GMT. The time now is 01:50 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.