FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Sugestie i pomysły (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Koalicje (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=7830)

Aeval 06-08-2015 04:11 PM

Koalicje
 
Dość dobry pomysł z tymi zmianami w koalicjach i szkoda że moderatorzy się wycofują. Jednak rozumiem, ponieważ największa koalicja jest temu przeciwna. Niestety obecne status quo zrobiło się dość nudne dla reszty graczy :-(. Proponuje jednak wprowadzić zmiany, każdy chce mieć szansę zwycięstwa w równej walce, a w chwili obecnej, nie ma takiej możliwości. Oczywiście trudno oczekiwać że obecni zwycięscy "wszystkiego" będą z tego powodu szczęśliwi, ale może by tak powalczyć w równej walce? Pozdrawiam wszystkich :-)

*oamis* 06-09-2015 03:36 PM

Z całym szacunkiem do Ciebie ale nie możesz mówić o równej walce kiedy ściągacie na server pl1 graczy z pl3 i pl5 po to by wygrać świętą wojnę . Ci zwani zwycięzcy wszystkiego przegrali św w nie uczciwej walce :)

D4rk 06-10-2015 06:53 AM

jakos trzeba sobie radzic oamis

Aeval 06-10-2015 06:19 PM

Quote:

Originally Posted by *oamis* (Post 20167)
Z całym szacunkiem do Ciebie ale nie możesz mówić o równej walce kiedy ściągacie na server pl1 graczy z pl3 i pl5 po to by wygrać świętą wojnę . Ci zwani zwycięzcy wszystkiego przegrali św w nie uczciwej walce :)

Z całym szacunkiem, ale to nie jest temat o plotkach. Zdaje się, że chyba jest na to jakiś inny dział? Chyba, że się mylę. Nie ważne nie o tym tu mowa i ja nie będę tu chciał się dowiedzieć, (Przykład tutaj był niesmaczny, usuwam - Vimes) tylko co zrobić, żeby wyrównać szanse w grach między koalicjami :-). Poza tym nikt nikomu nie zabrania przechodzenia między serwerami na świętą wojnę a nawet moderatorzy specjalnie znieśli obowiązującą karencje. Nie wiem też dla czego Wam nikt nie pomaga w ten sposób..., może Was nie lubią...? Nas lubią widocznie i dla tego pomagają. Ale z tym koniec! Czekam na jakieś fajny pomysł jak dać pobawić się wszystkim a nie tylko w sumie nie największej części. Pozdrawiam

Aeval 06-12-2015 08:22 PM

Hmm..., no skoro nikt nie kwapi się do dyskusji. Swoją drogą jak rozumiem jedną stronę, to nie bardzo rozumiem drugą :confused:. No, ale skoro moderatorzy zauważają problem, to jednak niech nie wycofują się z próby naprawienia..., gry!? Tak właśnie uważam..., gra w chwili obecnej jest zepsuta! Ktoś tam powie a bo Wy to..., ale trudno wygrać z koalicją która na zamek2 wprowadza dwukrotnie więcej graczy i to według niej jest sprawiedliwe :rolleyes:. Myśle, że zmniejszenie koalicji do 5 gildii spowoduje, że o zwycięstwo powalczą, może dwie, może trzy a może nawet cztery koalicje? Przynajmniej każda ma szansę na wprowadzenie tej samej ilości graczy. Nie powiem już o dysproporcjach na szlaku karawan. No w każdym razie ja popieram Wasz pomysł Panowie Moderatorzy :-). Pozdrawiam

*oamis* 06-14-2015 06:57 PM

Każdy sojusz może stworzyć sobie sojusz z 10 gildii , wystarczy wygrać zamek 1 na danym servie . Jeden piernik czy będzie 5 gildii czy 10 i tak będzie to samo z małym utrudnieniem .

Aeval 06-14-2015 10:07 PM

Quote:

Originally Posted by *oamis* (Post 20185)
Każdy sojusz może stworzyć sobie sojusz z 10 gildii , wystarczy wygrać zamek 1 na danym servie . Jeden piernik czy będzie 5 gildii czy 10 i tak będzie to samo z małym utrudnieniem .

No tak Twoje spostrzeżenia wniosły dużo do dyskusji. Bardzo dziękuję za innowacyjne propozycje. Rozumiem, że nikt nie ma lepszych! Dziękuję za ożywioną dyskusję i mam nadzieję, że tym razem wbiłem się w klucz i moderatorzy mnie zrozumieją, bez podtekstów. Może jeszcze podam inny przykład zamiast tego usuniętego.... Czy Twój pies był dzisiaj na polu (dworze) czy nie jest mi to obojętne. Pozdrawiam

*oamis* 06-16-2015 11:08 AM

szukasz dziury w całym myślisz że jak zmniejszą liczbę gildii w sojuszu to sojusz który składał się z 10 nagle przestanie sobą współpracować ? zrobią sobie 2 soje (będą dalej razem grać) i tyle kiedy grało się z czerwonymi nogami i dawano rade to i teraz tak będzie . Skoro jeden sojusz mógł zebrać 10 gildii i dobrze się bawić to każdy inny może no ale jeśli ma się w gildii krętaczy (ujmę to w dość łagodnie) to co się dziwić że nie możecie nic ugrać . Bierzecie teraz wszystkich kto się nasunie aby pokazać jaką to wy nie jesteście potęgą . Były HARDY Vulcan Akarik Czesiek Ahmed i teraz wy - morał taki jak zawszę wielka potęga na pokaz sporo kasy wkładać ( nie mam nic do tego kto ile pakuje pieniędzy ) a i tak nic nie zdziałać. Może czas zmienić taktykę i pozbyć się osób które tak wpływają na losy całej gildii ( na to jak was postrzegają inne servery )

Nemezis. 06-17-2015 06:48 PM

Niestety ale muszę się podłączyć pod ta dyskusje co do ładowania kasy to bijecie nas na głowę w szczególności ten kokiarski serwer u was i to prawdopodobnie on większe obroty kasy robi sam niż my całym sojem. 2 Sprawa co do krętactw przy rygorystycznym postrzeganiu stracili byście 40% KOKSÓW postaci. A więc kolejna twoja wypowiedź będzie podchodziła pod żenadę

Hiob 06-19-2015 03:12 PM

Sprzeczacie sie w zasadzie nie wiadomo o co. Przemyslec byloby warto co SOJUSZ daje sam w sobie, bo moim zdaniem tu pies pogrzebany. W takiej formie jak jest to chyba niewiele. sojuszowa skrzynka codziennie nie jest moim zdaniem warta comiesiecznego wykupowania paktu o nieagresji ;p . Kazdy wie co dzieje sie na grach - bija sie wszyscy ze wszystkimi a potem krzyki i lamenty ze sojusznik bije sojusznika. Na zamku sojusz ma czerwone nozki i tez niewiele gildii zwraca uwage na to czy bije sojusznika czy wroga. Tryb sojuszu obowiazuje TYLKO na szlaku i thule. Stad moje pytanie, czy warte to jest 500k na pakt ? Moze dobrym pomyslem bylyby mniejsze sojusze (np 5 gildiowe) ale pod warunkiem ze tryb sojuszowy obowiazuje wszedzie, na wszystkich grach (epik) i na zamku 2, wtedy chyba mialoby to wiekszy sens niz teraz.


All times are GMT. The time now is 01:35 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.