FRAGORIA - New MMORPG | Online Game

FRAGORIA - New MMORPG | Online Game (http://forum.fragoria.com/index.php)
-   Szukasz odpowiedzi na swoje pytania? (http://forum.fragoria.com/forumdisplay.php?f=56)
-   -   Problem z inkrustacją (http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=134723)

Aeval 01-06-2020 05:58 PM

Problem z inkrustacją
 
Witam,
po kilku latach przerwy rozglądam się trochę i nie wiem wracać, czy nie?
Na początek mam pytanie odnośnie inkrustacji. Nie mogę dodać kamieni do przedmiotu. Mam postać na 60 lvl i mam otwarte 6 z 7 slotów. Zdaje się że ten jeden można będzie otworzyć dopiero przy 70 lvlu z tego co pamietam. Ale dawniej było tylko 6 slotów, więc nie wiem czy w ten dodatkowy wkłada się jakieś inne kamienie? Kamienie do broni można gdzieś kupić? Wymienić? Czy gdzieś można zdobyć? I jeszcze jedno pytanie. Dla czego moje kamienie 7 generacji mają po 102 punkty hartu, inteligencji itd. a jak widzę gracze mają po 204? Czy w jakiś sposób można podnieść te ilości? To tyle chwilowo. Pozdrawiam
Aeval

Lijunia* 01-06-2020 08:24 PM

1) Dodatkowy slot po prawej stronie, służy do włożenia klejnotu adamantowej skóry. Zmniejsza on obrażenia otrzymywane od chowańców typu smoki.
2) Co do kamieni do broni to można je zakupić w sklepie zakładka "ulepszenie", zdobyć z tytanowych skrzyni za 4k szmaragdów, można również wymienić je za "medale za odwagę", które są jedna z nagród w grze "Bitwa Czołgów". (tyle obecnie sposobów pamiętam ich zdobycia) Jesli posiadamy klejnoty do broni nie dopasowane do naszej klasy to istnieje możliwość wymiany ich w mieście u Szlifierzy kamieni obok Światogóra.
3) Od jakiegoś czasu w grze dostępne są nowe kamienie o podwojonej wartości tzw. zaczarowane.

Aeval 01-06-2020 11:22 PM

Dzięki bardzo za info :-)


All times are GMT. The time now is 01:04 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions, Inc.