View Single Post
Old 05-01-2013, 04:56 PM   #14
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Quote:
Originally Posted by Scourer View Post
(...)Tylko co mi po leczeniu nawet 80k, przy ilości życia ponad 100k jeżeli zaklinacze zadają takie obrażenia, że te 100k zbiją mi szybciej niż 1sek na rzucenie leczenia!(...)
Policzmy (sekundy):
00,00 - start walki
01,50 - używam Bezruch - użycie natychmiastowe, odpoczynek 1,5 sek - ładuje 2 kulki
03,00 - drugi raz używam bezruch - naładowane mam dwie kulki
04,00 - włączam ducha - użycie 1 sekunda - łatwe do przerwania ogłuszeniem itp
05,30 - używam Bezruch - ładuje dwie kulki
07,00 - używam bezruch - ładuje kolejne dwie kulki
08,00 - ukłucie - najmocniejszy skill - użycie 1 sekunda - łatwe do przerwania lub wyjścia z zasięgu. Obrażenia na uzdro takiego jak Ty - około 60k przy włączonym duchu, bez tego około 40k
09,50 - używam Bezruch - ładuje dwie kulki
11,00 - używam bezruch - ładuje kolejne dwie kulki
12,00 - kolejne ukłucie

W tym momencie kolejka leci od nowa - muszę nabić kulki na ducha, nabić kulki na silny skill itp

W tym czasie uzdro:
00,00 - lepsze leczenie - w Twoim przypadku ok 80k życia
01,00 - lepsze leczenie
02,00 - lepsze leczenie
03,00 - lepsze leczenie
04,00 - lepsze leczenie
05,00 - lepsze leczenie
06,00 - lepsze leczenie
07,00 - lepsze leczenie
08,00 - lepsze leczenie
09,00 - lepsze leczenie
10,00 - lepsze leczenie
11,00 - lepsze leczenie
12,00 - lepsze leczenie

Liczymy dalej:
ja w ciągu 12 sekund zadam maksymalnie 240k obrażeń
Ty w ciągu 12 sekund zaleczysz 960k punktów życia

Wystarczy na zaleczenie siebie i smoka i czekanie na wsparcie klasy bijącej lub wycofanie się z pola walki - TAK na wycofanie lub wsparcie - NIE na ubicie wroga, bo uzdro nie jest od bicia - jest od leczenia!
No ale... jeśli ktoś ma ambicje walczyć zamiast leczyć i wali ciągle Gniewem Niebios to i nie dziwota, że mana ulatuje jak wiosenna mgła...

Ktoś tam już wyżej to napisał, więc nie będę oryginalny - proponuję zmienić klasę na zaklinacza, ponieważ obserwując historię naszych potyczek widzę jedno - duszę masz wojownika, a nie lecznika, a do wojowania uzdrowiciel się nie nadaje.

Walczyłem z wieloma uzdrowicielami na swoim poziomie lub niewiele niższym i z podobną oceną - masakrycznie ciężko ich ubić - do tego stopnia, że w trakcie ostatniego eventu z pisankami biłem wspólnie z Bloodsportem pewnego uzdrowiciela - Unbiddena - biliśmy go ponad DWIE minuty zanim padł - po takim czasie skończyła mu się mana. No ale Unbidden ani razu nie użył Gniewu Niebios - tylko lepsze leczenie, czasem globalkę, a jak kończyła się mana to dał sobie pełne uzdrowienie. Jesteś jedynym uzdrowicielem, który notorycznie bije gniewem niebios zamiast walczyć

A co do kwestii tarczy zaklinacza - ona nie ma nieskończonej pojemności wchłaniania! Moja (chyba jedna z największych we Frago) wchłania 25k obrażeń. Znaczy to tyle, że po zbiciu tej wielkości wszystko wchodzi we mnie jak w masło. Wystarczy tylko pomyśleć i rozbić tarczę przed użyciem swojego najmocniejszego skilla.

A strzelcy? Nie ma tak kolorowo - dostanę ciszę i lipa. No ale trzeba sobie radzić i wiedzieć co wtedy robić

Last edited by *ahmed*; 05-01-2013 at 05:05 PM..
*ahmed* is offline  
Reply With Quote