View Single Post
Old 05-01-2013, 05:14 PM   #15
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

ahmed ok dasz cisze ale przed upkiem gdzie wprowadzili te znoszenie ogluszen i stunow, teraz ja kogos zaznacze strzele od razu rzuca sie ogluszenie z luku i cisze jak rzuce to tylko 4s trwa czyli zdaze z precyzyjnego i celnego walnac, a i tak to nic nie da bo wam sie tarcza wlacza w tym czasie i nic mi ta cisza rzucona nie daje, a jesli jeszcze rzuci sie ta cisza 3s co mam w pelerynce po ogluszeniu 1s to moja cisza ktora kiedys byla 7s daje 2s czyli tyle co nic, w grupie jak walczymy jak cisze rzucam to zawsze nic nie daje bo juz kazdy ma nietykalnosc na to, a do tego cisze wypowiadam 1s co daje mozliwosc mi przerwania jej rzucania, cisza to bylo kiedys cos fajnego teraz jest kolejnym jak zabojcza strzala(ktora jest zabojcza ale tylko dla strzelca ktory zacznie ja ladowac) skil do niczego, tak samo z regenem many kiedys dawalem jej sporo dla grupy teraz jak zaczynam ja ladowac 2s skil potem jedyny sens to grad walnac w grupe czyli kolejne 2s i w czasie 4s musze liczyc na to ze nie dostane przerwania i ogluszenia od innych czyli jest to nie mozliwe a nawet jak sie uda to kazdy ma tarcze ktore sie wlaczaja i moj regen wynosi i tak 0 a 4s stracone na ladowanie czegos co nie ma sensu, mozna je wywalic do kosza, 1 na 1 ok jak ogarne to rzuce i zabije zaklinacza ale bardziej dzieki temu ze moj smok walnie a nie ja strzelcem, bo musi sie cud zdazyc zeby mi krytyk wszedl akurat wtedy kiedy chce a najczesciej to moje obrazenia co 5s wynosza jakies gora 30k z celnego i precyzyjnego czyli zaklinacz byle jaki w 1s wiecej walnie i tyle w temacie co do grania strzelcem, beznadziejna klasa bez smoka
Refaim is offline  
Reply With Quote