View Single Post
Old 05-01-2013, 10:22 PM   #18
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Ariestria View Post
Dlatego ja nie mam luster i rzucam sobie uzdrowienie jak chce i kiedy chce
/ciach/
Przepraszam za posta pod postem ale ktoś ustawił możliwość edycji tylko przez 30 min od napisania - skąd taki pomysł

Ale do rzeczy, bonusy z przedmiotów lustrzanych, jak sama nazwa wskazuje są BONUSAMI DO TEGO CO JUŻ MAMY i mają coś dodawać, zwiększać ilość, skracać czas itd., a w przypadku czarodzieja DODAĆ tarczę, a nie KOMPLETNIE PRZEMODELOWAĆ CZAR. Normalnie uzdrowienie rzuca się w biegu (czas 0 sek/przeładowanie 2 sek) i sumuje się do 3x tak, że ostatnie nieźle leczy i lusterka powinny tylko dodać do tego tarczę (nie będę już wspominał o tym, że jak opisywano tę tarczę to miała się sumować do 10x - ha ha niezły dowcip), a nie zmieniać czar na 2 sek rzucenia, więc znika czar w biegu, 15 sek przeładowania, więc znika możliwość sumowania do 3x bo przy trwaniu 10 sek efektu leczenia, a przeładowaniu 15 sek jest to niemożliwe!
Skoro po wprowadzeniu przez kilka dni działało to jak powinno czyli było BONUSEM do czaru to pytam się PO KIEGO GROMA TO ZMIENIONO Komuś czarodzieja było za trudno zabić to załatwił taką zmianę
Dlaczego teraz BONUS NIE JEST BONUSEM tylko ... właśnie czym jest
Przed wejściem lusterek w ich opisie słowem nie wspominano, że będzie ZMIENIONY czar uzdrowienia - pisało, tylko że lusterka DODADZĄ do niego tarczę !!!


P.S.
Sprawdziłem na ss jakie robię sobie od czasu do czasu i jeszcze nie tak dawno czas przeładowania był 15 sek ale nie było czasu rzucania, w sumie to nie mogę sobie przypomnieć kiedy wprowadzono te 2 sek rzucania uzdrowienia. Czyli prześledźmy jaki miałem czar uzdrowienia:
- 0 sek tworzenia, 2 sek przeładowania,
- wejście lusterek: dodano tarczę, 0 sek tworzenia, 2 sek przeładowania (TYLKO W TYM MOMENCIE BYŁO WSZYSTKO TAK JAK POWINNO)
- zmieniono po kilku dniach: 0 sek tworzenia, 15 sek przeładowania
- zmieniono nie wiadomo kiedy: 2 sek tworzenia, 15 sek przeładowania i czarodziej stracił 1 użytecznego skila
Scourer is offline  
Reply With Quote