View Single Post
Old 04-28-2013, 03:53 PM   #1
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Angry Odnośnie: Książęce Walki - wzmocnienie bomb

Weźcie wreszcie się ogarnijcie i NAPRAWCIE BŁĘDY, a nie wymyślacie jakieś badziewne zmiany, które w tej chwili nikomu nie są potrzebne. Takie zmiany, czy doszlifowywanie można robić jak gra jest dobra, a nie jak jest to śmieszna prealfa bo inaczej jej nazwać nie można !

Od kilku tygodni (ostatnie update) NIE DA SIĘ GRAĆ !!!!
Nie wiem co żeście spieprzyli ale jeszcze niedawno jak byłeś zaklinaczem ognia (to do ahmeda) razem z łasiczką we dwóch nie mogliście mnie spalić bo mogłem się wyleczyć i to przez długi czas. Teraz byle spalacz może mnie załatwić bo w cudowny sposób mana mi znika. Przykład z epika, kiedyś stałem leczyłem wszystkich i nawet smoka zdążyłem i długo leczyłem mana wolno się zużywała, a od ostatnich zmian rzucę 2-3 globalki jakieś lepsze leczenie i może gniew niebios i nie mam many !!!! Wyjaśnicie mi ten cud ? Do tego wcześniej wystarczyło, że przez chwilę nie biłem i mana odrastała w max 3-4 strzałach, a teraz nie dość, że czekam co najmniej 10-15 sekund i nadal mi nie odrasta to jak już zacznie to robi to 2x mniejszymi kawałkami !!! Do tego przecież cały czas ulepszam postać, zwiększam ilość ducha (szybszy odrost many) i zamiast mieć łatwiej to mam gorzej. CO TO MA BYĆ !!!!

Dlaczego po ostatnich zmianach kamienie wody na chowańcu zamiast go chronić od spalania to ZWIĘKSZAJĄ zadawane obrażenia? Przez to 60+ spalacz zabija mojego 90lv smoka jak nie zdążę go wyleczyć, bo nie dość, że wchodzą w niego pełne obrażenia (cud 30 lv różnicy, a wchodzą pełne obrażenia) to jeszcze są nawet większe BO KAMIENIE DZIAŁAJĄ ODWROTNIE !!!

Dlaczego gdy chowańca atakuje postać powyżej 86lv to dopiero za trzecim lub czwartym razem dopiero wchodzi w niego lepsze leczenie (oczywiście jak dożyje do tego czasu) bo 2-3 razy tylko pasek czaru się rozwija , mana schodzi, a zwierzak nie dostaje życia !

A najlepsze na koniec: uzdrowiciele typu Anili czy Unbidena (mogłem przekręcić nick) KOMPLETNIE NIE TRACĄ MANY !!!! Biłem ich sam to w kilka sek straciłem cała manę i koniec walki. Jak biło ich dziesięć osób to delikatnie mana im schodziła ale za chwilę odrastała i mieli PEŁNĄ !!! KOLEJNY CUD ???

A MOŻE PO PROSTU ZBUGOWANO MI POSTAĆ?
Oficjalnie zgłaszam prośbę o sprawdzenie mojej postaci bo mając 11k ducha szybciej odrastała mi mana niż jak teraz gdy mam prawie 13k !
Zawsze było tak że inteligencja dawała ILOŚĆ many, a duch SZYBKOŚĆ jej regeneracji ale może dlatego, że teraz są sami zaklinacze coś pod siebie zmieniliście i teraz odrastanie też zależy od inteligencji, a duch to tylko wielkość leczenia? Tyle, że o takich zmianach to trzeba po pierwsze informować, a po drugie to cios w jaja dla tych co wywalili kasę na klasę którą nagle ot tak sobie zmieniacie (to jednak tylko spekulacja bo przykład tych 2 uzdrowicieli pokazuje, że mana jednak może odrastać szybko i prawie się nie zużywać).
Scourer is offline  
Reply With Quote