Thread: Handel
View Single Post
Old 01-27-2016, 07:32 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Default Handel

Witam

Kolejny wątek chciał bym poświęcić handlowi, który drastycznie upadł....
Przez co?
Odpowiedź jest jasna i oczywista KOŁO FORTUNY
Kiedyś aby zdobyć kokon smoka, trzeba było się natrudzić, a teraz aby zdobyć wystarczy 80 losowań w kole fortuny ( 40k szmaragdów)
Kiedyś dobrym zyskiem było sprzedawanie butelek na postać lub na smoka, aż tu nagle pojawiły się nam butelki w kole fortuny, kolejnym dobrym zarobkiem była sprzedasz rubinku i papirusu, pewnie Was zaskoczę ze to też można zdobyć w kole fortuny
I teraz pytanie do naszej kochanej Administracji, jak można teraz zarobić szmaragdy na aukcji, na czym

Może jakiś admin zrobi sobie postać w którą nie będzie inwestował realnych pieniążków i jaką ocenkę osiągnie, i niech nie przesyła szmaragdów, nie lata za satyrami główną postacią , tylko tym altem (musi się liczyć z tym ze ktoś mu podkradnie satyra), i niech nie przesyła ubranek z innej postaci, to samo surowców na biżuterie,i rzecz jasna niech nie dołącza do gildii która zajmuje 1 miejsce na zamku( bądźmy szczerzy, jak gram nigdy nie widziałem kogoś kto zaczyna grę w gildii dominującej) co za tym idzie nie wchodzi na bosy.

Moderatorzy zarabiają szmaragdy, pomocnik na początek dostaje 100k szmaragdów, możecie pomyśleć ile zarabia modek, a o S modku nie pisze nawet bo tu już w grę wchodzą miliony.... więc oni mogą sobie grać nie wkładając do gry nawet złotówki...

PS. NIE CHODZI MI O WYTYKANIE ILE WY ZARABIACIE CZY COŚ.

Proszę zróbcie coś z tym kołem, bo tu już się nie da grać bez realnych pieniędzy

NIECH KAŻDY KTO TO OGLĄDA NIECH NAPISZE CO O TYM MYŚLI
Dark- is offline  
Reply With Quote