Thread: Kilka poprawek
View Single Post
Old 12-08-2016, 06:59 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Lightbulb Kilka poprawek

witam
Proponuje wnieść kilka poprawek które poprawią grę, mam na myśli:
-usunięcie tych nowych kamyków z broni co dają ten wir, jak wejdzie ten wir gracz z 9k połozy 17k gracza dodam ze gracz z 9k to 63 lvl a z 17k to 70lvl

-zmniejszenie obrażeń u zaklinaczy ognia, zaklinacz ognia 58lvl 15k ocenka we wszystkich pomarańczach bije po 60k z spopielenia, zaklinacz lodu 70lvl we wszystkich pomarańczach z 19k dodam ze itemki igły tu są bo magia wody i wszystkie rodzaje z bezruchu lvl 2(pomarańcz) bije po 54k
-i oczywiście legenda, może jakoś te ocenki dopasować w jednej grupie dacie od 29k w góre jak to ja dzisiaj miałem a w drugiej 17k max, i proponuje zmienić smok żeby był na 3 minuty ale żeby postacie nie zadawały obrażeń budynkom(to bez sens wpadnie zapałka z 22k nawet i sam rozwali bramy bez smoka w 2 minuty) a te ocenki tak powiedzmy od 7k do 20k na 70lvl chociaż między 7k a 20k to duża różnica z 20k pewnie 7k ma na strzał a wy próbujecie 35k zrównać z 7k
-zmienić efektywność poszczególnych klas na grach, tank z 7k na 43lvl przewyższa w efektywności zaklinacza lodu z 9k który cały czas bije bosa i zapewne zrobił więcej niż ten tank co manę dawał, jakoś wyrównać to bo to samo jest zapałka a zaklinacz ognia, zaklinacz ognia z 6k przebił lodówke z 12k jak był spokojny epik nikt nikogo nie bił

Last edited by NANOOUK; 03-20-2017 at 07:52 AM..
Dark- is offline  
Reply With Quote