View Single Post
Old 07-29-2013, 03:43 PM   #1
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default Proszę o kilka wyjaśnień odnośnie sojuszy.

Konkretnie chodzi mi o to, że:

1. jeden sojusz może prowadzić wojnę z dwoma innymi sojuszami gdzie na wiki było podane iż wojna może być tylko z jednym sojuszem

2. o co chodzi z wykupywaniem się bo po licytacji pola są nieaktywne i nie można ustalić stawek monet/odznak/surowców za które zaakceptowalibyśmy wykupienie się od wojny

3. po rozpoczęciu wojny na karcie wykupu jest napisane, że możesz się wykupić ale nadal wszystko jest nie aktywne i zniknęły pola dla surowców pozostało tylko domyślne 1000 monet których nie da się zmienić

4. dlaczego po dosłownie dwóch godzinach nasi przeciwnicy "się wykupili" chociaż nie było, żadnego komunikatu/informacji o ustaleniu wykupu, możliwości jego zwiększenia, a przede wszystkim, że nie przyjąłem/zatwierdziłem czyli nie zgodziłem na jakikolwiek wykup tylko po prostu nagle wywaliło nas z lokacji na nasz serwer, przecież jeśli ktoś proponuje wykup to druga strona musi się na niego zgodzić !

5. nawet jeśli to jest zepsute i działa z jakiegoś chorego automatu po najniższej stawce czyli 1000 monet to dlaczego tych monet nie dostaliśmy i dlaczego wrogowie mogli w ogóle to zrobić skoro ja miałem te pola nieaktywne.


Może wreszcie ktoś KOMPETENTNY udzieli jakiś wyjaśnień bo jak do tej pory to wszystko jest robione "metodą prób i błędów" i nic nie działa tak jak było opisane na wiki, np: było podane ze licytacja jest do 21:00, a w rzeczywistości licytacja trwała do 22:00. Do tego napis ile pozostało czasu do końca jest za długi i czas jest wyświetlany pod klawiszem i jest niewidoczny.
Scourer is offline  
Reply With Quote