View Single Post
Old 07-29-2013, 04:29 PM   #2
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

ad1. Jeden sojusz może prowadzić tylko jedną wojnę w danym momencie - sytuacja dwóch wojen jest efektem błędu gry.
ad2. Pola do ustalenia stawki daniny aktywne są zaraz po zakończeniu aukcji (21:00) lub później po około 22:00 (prawdopodobnie wynika to z jakiegoś błędu gry)
ad3. Zapewne wynika to z sytuacji, że drugi sojusz ustalił taką wielkość daniny. W oknie tym widzimy daninę, jaką ustawił walczący z nami sojusz. Druga sprawa - opcje w tym oknie są zaciemnione, jeśli nasz sojusz nie dysponuje dostateczną ilością zasobów koniecznych do wykupu.
ad4.Danina płacona jest przez stronę która poddaje się w wojnie. Do zapłaty daniny nie potrzeba zgody zwycięskiego sojuszu - udziela on jej w momencie ustalania oczekiwanej wysokości daniny. Druga strona nie musi się godzić na zapłatę daniny w momencie jej dokonywania przez przegranych.
ad5. Patrz ad3 i ad4. Nie wiem jak mogło się stać, iż danina nie zasiliła kasy Waszego sojuszu. Do tej pory w tej kwestii wszystko działało prawidłowo.

Aukcja trwa do 21:00 nie do 22:00 - proszę nie wprowadzać pozostałych graczy w błąd - proszę sprawdzić swoją strefę czasową, może w tym jest problem (aukcja kończy się o 21:00 czasu serwera). Napis jest za długi - zgadza się i będzie to poprawione. Proszę o podanie konkretnych przykładów niezgodności opisu z wiki ze stanem faktycznym - opis zostanie naprawiony, jeżeli takie sytuacje faktycznie mają miejsce.

PS.

Mam nadzieję, że okazałem się wystarczająco KOMPETENTNY
*ahmed* is offline  
Reply With Quote