View Single Post
Old 04-20-2014, 06:19 AM   #4
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

A jednak napisze. Uniemożliwiono mi i graczom przez GG wzięcie udziału w okolicznościowych eventach czyli "zbieranie jajek", "zbieranie piórek", "pokój grozy" . Uniemożliwiono mi udział w codziennych eventach, udział w "bossach" , osłabiono siłę mojej gildii w grze "zamek1" mam wyliczać dalej?
Mamy 3 dzień po "updacie" i od trzech dni nie można zalogować !!! Ruszy zapewne sporo czasu po świętach, kiedy np. przestanie dla graczy przez GG być dostępna promocja na usługi. Nie wspomnę o braku możliwości wzięcia udziału w promocjach "szmarkowych" , które to właśnie przeszły nam koło nosa.
Wspomnę natomiast o "błędnym wczytywaniu danych serwera" przy próbie otwierania osiągnięć, które nie działają już chyba ze 2 miesiące !!!

ZGROZA !!! i niech będzie znów, że jestem złem całego świata - ale ja chcę tylko normalnie grac w grę za którą płacę niemałe pieniądze !!!

Rozumiem, że błędy się zdarzają , to norma i wszyscy z tym się liczymy, ALE ILEŻ CZASU MOŻNA USUWAĆ TE BŁĘDY ??? STANOWCZO W IMIENIU SWOIM I WSZYSTKICH GRACZY NIE MOGĄCYCH ZALOGOWAĆ ŻĄDAM REKOMPENSATY !!!
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline