View Single Post
Old 05-01-2013, 03:28 PM   #4
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default lustrzanki dla zaklinaczy

czyli moge juz strzelca usunac i tak mam mniejsze obrazenia od zaklinaczy jak sie zamienia w duszka to jeszcze rzadziej bije od nich, obrone tez maja zaklinacze wieksza bo maja ta ochronke na 15s co sie wlacza caly czas, to co za sens grac bedzie innymi klasami od zaklinaczy jak mimo ze najlepsza klasa to jeszcze ja ulepszaja zamiast zrobic cos zeby sie innymi dalo grac, teraz tylko sie zamienmy wszyscy na zaklinaczy i uzdro i bedziemy wszyscy grac tymi 2 klasami bo tylko taka gra ma sens, strzelec mial przewage tym ze zasieg jego byl wiekszy teraz juz i to zostanie zniwelowane od lustrzanek, pozar ktory i tak wszystkich kladl na strzala, moj zaklinacz na 70 z ocenka 6k pali po 16k no sorki i to nie co sekunde a co moze pol sekundy albo i czesciej to dajcie dla strzelcow jakas obszarowke co zada podobne obrazenia a nie 2s laduje ja i to musze dobrze sie ustawic i walne jak nie trafie na tarcze jakas z 30k a jak jakims cudem wejdzie krytyk 60k tylko oczywiscie strzelcy maja tez ograniczony krytyk jako jedyna klasa ciekawe czemu i z jakiej racji, a taki moj alt z 6k ocenki podczas trwania pozaru zada obrazenia rowne jakims 100k przynajmniej to normalne? ponad 10k roznicy a wieksze obrazenia zada niz ja, o spopielniu nie wspomne co wale nim co sekunde jak w duszka sie zamienie po 16k to ja refaimem z celnego jak nie wiedjzie krytyk bije po jakies 10k co 5s, to co by bylo jakby ten moj zaklinacz mial tyle ocenki co glowna jak i tak ma takie obrazenia ze masakra, ja wale strzelcem w tarcze musze 5s czekac zeby ponownie walnac zaklinacz walnie to i tak zaraz znowu bije po sekundzie wiec niech kazdy pomysli jaki sens gra strzelcem teraz jak uzdro sie co sekunde po 50k leczy jak nie wiecej i jakie ja mam szanse zabic te 2 klasy, moge sobie w miescie postac i pochwalic sie zlota zbroja jedynie, tylko do tego sie moj strzelec nadaje, no jeszcze 1 na 1 sie da cos ogarnac ale juz grupa na grupe to nawet nie ma co rownac zaklinacza i strzelca bo strzelec jest do dupy
Refaim is offline  
Reply With Quote