View Single Post
Old 08-19-2017, 06:05 AM   #7
Rumcela
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 12
Default

Szanowny Moderatorze,
dziękuję za odpowiedź na moje pytania - nie była satysfakcjonująca, ale chyba też się tego nie spodziewałam po kilku latach doświadczeń w tej grze Bardzo żałuję, że nie mogłam się ustosunkować do wypowiedzi innego moderatora, którego post został wczoraj bardzo szybko usunięty.
Z góry zaznaczę, że jeśli nic się nie zmieni to jest to mój ostatni wpis na forum. Nie chcę już mącić i psuć nastroju.
"Jeśli chodzi o krytykę - prosiłem, by pomysły graczy nie były krytykowane. Być może nie zrozumieliśmy się." - chodziło mi o samo określenie, nie wiem dlaczego uznał Pan że miałam na myśli inną formę krytyki.
A skoro forum, jak sam Pan napisał jest miejscem na krytykę, pozwolę sobie na jej dokonanie i mam nadzieję, że zostanie ona przekazana administracji, przez Pana jako łącznika pomiędzy graczami a administracją.
Zmiany dokonane w grze wynikły z błędnej polityki firmy będącej twórcą tej gry. Każdy wie ile pieniędzy (realnych) kosztowało nas stworzenie postaci na 99 lvl, z ocenami ok. 40 k. Argumentacja administracji jest absurdalna, jeśli promocje na doładowania szmaragdów są kosmicznie wywindowane, jest to tylko i wyłącznie winą administracji a nie graczy. Funkcjonujemy w takim środowisku jakie nam stworzono. Być może rozwiązaniem byłby powrót do dawnych max. 100% promocji - to pomysł(sic!), mam nadzieję, że Pan to zauważył.
Proszę nie nad-interpretować mojej wypowiedzi, ale wprowadzone zmiany pociągają za sobą pewne skutki. Pewnie już zauważalne. Gracze być może będą postępować tak jak ja, mimo promocji 380 %, nie będą dokonywać wpłat - żadnych wpłat. Być może (tu znów pomysł) - lepszym rozwiązaniem jest ogłoszenie etapowego zamykania serwerów, ponieważ będą nierentowne - na pewno pol4.
Na koniec prośba do graczy. Nie tylko czytajcie, piszcie, róbcie wrzawę na forum, jeśli chcecie jeszcze grać, nie pozwólcie żeby te działania przeszły bez echa. Pamiętacie czasy sojuszu Tauchera? Zobaczcie jak zareagowali gracze na forach mail.ru. Czy uda się coś osiągnąć? Być może jakiś kompromis będzie wypracowany, choć pewnie nie będzie zadowalający Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że nie jest to koniec naszych wspólnych potyczek.
P.S. Szanowni moderatorzy pracujący za "szmary" - moja "krytyka" nie dotyczy Waszej pracy na serwerach, tylko pracy Waszych "przełożonych". Pozdrawiam Pana Tezkatlipokę
Rumcela is offline  
Reply With Quote