View Single Post
Old 08-25-2013, 10:54 AM   #7
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

To jaki jest sens produkcji nieużytecznych książek to ma być jakaś "kara" ktoś na Boga zbiera surowce poświęca czas a potem efekt jest tego taki że wychodzi bubel który nie przyda się nikomu. Jak zwykle poziom twojej wypowiedzi Vimes jest adekwatny do poziomu twojej inteligencji jeśli wszyscy super moderatorzy tak podchodzą do sprawy to ja dziękuję za taką administrację. Napisałeś że nic w tej sprawie nie będzie robione a kto ma to zrobić skoro nawet pomysłu nie przekażesz a sam jaśnie Lazarus ma to głęboko w poważaniu tak jak z rekompensatą za konta NK miała być a jej nie będzie bo szef się podobno nie zgodził. Scourer oraz inni gracze nie raz podsuwają wam świetne pomysły a ile z nich jest wprowadzonych w życie??? Wiecznie tylko słyszymy że wprowadzacie jakieś durne updaty które po chwili okazuje się że trzeba poprawiać i trzeba robić kolejne błąd naprawiacie błędem i gdzie tu sens i logika zróbcie sobie serwer testowy tam wszystko dogrywajcie a potem to dajecie graczom. Tak jak z samochodami najpierw się je testuje pod wieloma względami a potem wprowadza na rynek by konsument w tym wypadku był zadowolony a tu robicie wszystko od .... strony. Niedawno tak z pompą pisaliście o jakiś zmianach serwera które miały poprawić grywalność na lokacjach

http://screenshooter.net/4144454/hsvjcuy

Dołączam wam screena z waszą grywalnością fps w tym wypadku przez 45 minut wynosił 1-2 na minimalnych ustawieniach mimo że mam bardzo szybki internet i komputer w który wpakowałem więcej niż nie jedna 90-ka w konto.
Weźcie wreszcie za mordy waszych rosyjskich programistów i postawcie do pionu bo za to biorą pieniądze a efekt jest mizerny a jak czegoś nie potraficie zrobić to się za to nie bierzcie a dajcie możliwość tym co chcą coś zmienić i poprawić
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote