View Single Post
Old 06-23-2013, 12:56 PM   #7
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Drogi graczu,

Quote:
Originally Posted by Refaim View Post
hmm a ja sie zapytam inaczej skoro to byl sojusz moderatorow to z jakiej okazji wojne mu sojusz war wypowiedzial rabowal surowce itp skoro on nie byl stworzony do walki i jasne bylo ze nie maja zadnych szans, sojusz war powinien tez poniesc konsekwencje tego ze ta wojne wypowiedzial a nie jak dostali po dupie to od razu sie poskarzyli i nagle heroes zostalo rozwiazane,
Myślę, że kwestia działań sojuszu Heroes została wczoraj wyjaśniona przez *Ahmeda* i ten temat jest zamknięty.


Quote:
nawet nie ma co tu komentowac tak samo jak zachowania super moderatora z pol1 ktory przekazal inforacje o bledzie ktory powstal swojej gildi i jego gildia przyszla bic bramy po 22 i zabrac bozki mimo ze nie powinno byc to mozliwe, samo wykorzystywanie tego bledu wedlug regulaminu powinno zostac ukarne wiezieniami co najmniej, a smod za rozpowszchnianie informacji o takim bledzie stracic sloneczko, tylko oczywiscie nikt nic z tym nie zrobi bo to sojusz war nie do ruszenia ...
Czy Szanowny Gracz potrafi udowodnić, że zachęcałem kogokolwiek do wykorzystywania błędu gry? Jeśli nie, proszę nie szkalować mojego imienia, bowiem jest to pomówienie.

Po drugie, tak się akurat złożyło, że byłem pierwszym supermoderatorem, który zgłosił ten problem do administracji (podziękowania za moderatorki z Platinum za dostarczenie informacji). To może łatwo zweryfikować każdy inny supermoderator, niezależnie od sojuszu, w którym się znajduje, bowiem zgłoszenie jest zapisane.

Proponuję na przyszłość nie wyciągać pochopnych wniosków mając za "dowód" jedynie szczątki informacji i garść swoich domniemywań.

pozdrawiam,
__________________
Osservatore
Osservatore is offline