View Single Post
Old 09-10-2016, 04:39 PM   #2
Heimdall
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd.
Info
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 10
Default

Witaj,
Chciałem Cię poinformować, że Twoje zachowanie jest już karygodne. Dostałeś nie tylko ode mnie informację, że takie sprawy załatwia się przez Support, więc nie rozumiem Twojego zdziwienia, dlaczego Twój poprzedni post został usunięty. Poza tym, moim skromnym zdaniem na Twoim pierwszym screenie nie widzę żadnej prowokacji, skoro jest to konto moderatora, to stwierdził on tylko, że używasz bugu w grze (tj. wskrzeszanie stale po 15 s). Co do Twojego pytania o bany za emotikony, to zauważ, że emotikonka uśmiechu, itp. w trakcie gdy zabijasz wroga, jest ewidentną prowokacją.

Z Tylu pytań które zadałeś (zresztą nie wiem w jakim celu bo odpowiedzi znasz) moderator popełnił tylko jeden błąd, który każdemu może się zdarzyć. Czy uważasz że jedno 0 więcej lub mniej przy tak dużej liczbie pytań z Twojej strony to taki duży błąd? Zrozum wreszcie, że jeżeli ktoś nie jest w stanie sprawdzić czy dobrze odpisał, bo musi od razu odpisywać na kolejne pytanie, nie jest od razu na nieodpowiednim stanowisku.

Po raz kolejny podajesz tego screena od Falcao, uwierz, że przy takim nagłośnieniu sprawa została już dawno załatwiona. Skoro masz zaprzyjaźnionego moda, sprawdź u niego co i jak

Twoje publiczne oskarżenia są bezsensowne, aroganckie i nie na miejscu. Od tego masz SUPPORT .
Gdybyś nie znał maila: pl@fragoriateam.com

Pozdrawiam
Heimdall is offline