View Single Post
Old 05-01-2013, 04:06 PM   #10
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Gorgona View Post
Czemu nie zagrasz zaklinaczem? Skoro nim byles pewnie itemki masz i ksiazki? Mam wrazenie po prostu ze twoje powolanie to klasa bijaca
cyt: Nie ma w tej chwili klasy która pokonałaby zaklinacza, a szczególnie lodu, w walce 1:1 jeżeli obie postacie są na tym samym levelu i mają taką samą ocenę
Mowisz o konkretnym zaklinaczu? Moze to kwestia umiejetnosci gry/ogarniecia postaci? To samo nie raz slysze o uzdro (oczywiscie tym z czolowki) Gram zaklinaczem (bynajmniej glowna) ale czasem az zal sciska jak w high lvl wrzucam zweglanie a ten gania dookola. To ogarniecie gry? Myslisz ze taki przecietny zaklinacz jak ja nie pada? Pancerz mizerny zdejmuja mnie na hita. Zadaje obrazenia? Fakt tym co postaci nie ogarniaja zaden inny nie ma problemu mnie polozyc. To takie male przemslenia zaklinacza
Zaklinaczem to ja byłem jak był STARY !!! przed wszystkimi zmianami i itemek już dawno nie mam bo jak tylko weszła możliwość odwiązania to je sprzedałem, z książek to nie wiem czy nawet jedna po zmianach pasowała bo miałem prawie całą zakładkę fioletowych książek, a jak weszły zmiany to zostało kilka i to nie na zaklinacza tylko te ogólne na wszystkie klasy reszta zniknęła z banku !!! To był jeden z większych wałków w tej grze bo oczywiście nikt mi ich nie oddał bo wydropione były z bosów, a nie zrobione !!! A co mnie to obchodzi, miałem a zabrano mi je! Ale to było dawno i złość mi przeszła, umocniłem się tylko w przekonaniu, że traktują nas jak ..... (nie chcę dostać bana)
Scourer is offline  
Reply With Quote