View Single Post
Old 05-01-2013, 08:29 PM   #1
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Default Czy to jest gra dla wszystkich czy prywatny folwark jednego z moderatorów??

Postanowiłem napisać ten post przypuszczam, że jako jeden z nielicznych się na niego odważyłem. Konsekwencje to pewnie usunięcie konta w grze albo coś tam innego natomiast średnio mnie to obchodzi bo grać w tę grę to już normalnie nie można. Wolę już grać na debilnych grach na FB niż we Fragorię

TERAZ DO RZECZY (dzisiejsza sytuacja z Bożków)

Udało się mojej gildii zabrać bożka ze szlaku, ku jak przypuszczamy wielkiemu zdziwieniu sporej części innych gildii. Pytanie teraz co robi wspomniany moderator, szef jednej z gildii?? Otóż szybko wysyła na nasz serwer jednego ze swoich wykoksowanych graczy, żeby przeszkodził w doniesieniu bożka (wynosiliśmy przez 2 posterunek). czy to jest NORMALNE ZACHOWANIE?? Gram w tę grę 2 lata, w różnych gildiach i sojuszach, ale coś takiego widziałem pierwszy raz!! Szanowny Panie moderatorze, jeżeli chcesz tę grę zawładnąć tylko dla siebie to rób tak dalej!! Myślę, że już niedługo większa rzesza graczy się na tym pozna i przestaną grać we Frago tak jak i ja zamierzam, bo takie podejście do gry to już jest paranoja!!!! Tylko pomyśl jeszcze trochę nad tym, bo to oznacza również brak wpływów za zakup szmarek od graczy co w konsekwencji doprowadzi do unicestwienia tej bądź co bądź fajnej gry. pamiętaj, że KAŻDE CESARSTWO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ UPADA!!
Wilq is offline  
Reply With Quote