Thread: ciąg dalszy...
View Single Post
Old 07-09-2019, 08:54 PM   #4
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Cool

Quote:
1. "czemu akurat on?" - bo tak wyszło, nie doszukuj się teorii spiskowych bo ich tu nie ma
jak bym śmiał..
Quote:
2. "to jest kolejne niedopatrzenie twórców że na takie coś pozwolili" - Datcroft.com - bądź uprzejmy się tym z nimi podzielić
no z pewnością dostane odpowiedź już nie raz tam pisałem wy (Osservatore) ma chyba więcej tam do powiedzenia w końcu należy do "Datcroft team" linka nie będe wrzucał bo będzie ujawnianie danych osobowych zapewne

Quote:
3. Administracja odbija się od muru.. to co ma gracz powiedzieć jak nasz mur zaczyna się już na polskiej moderacji - nie bardzo wiem czy na pewno właściwie postrzegasz strukturę i czy nie mylisz funkcji przypisywanych kilku osobom.
to ide po popcorn i czekam na wyjaśnienie może się w końcu dowiemy na czym ta nasza polska administracja polega

Quote:
4. " a ona musi zapytać wyżej" - podejrzewam że moderatorzy tak jak i spora część graczy mają też życie prywatne, ich świat nie kręci się wokół Fragorii (szczególnie, że swoje funkcje pełnią tu raczej charytatywnie) więc studiów ze znajomości gry nie kończyli. Owszem idealnie by było gdyby znali całą grę na wylot, ale chyba sam przyznasz, że lepszy taki co szuka odpowiedzi niż gada bzdury.
a to przepraszam myślałem że ja pytałem o podstawy i to każdy moderator powinien wiedzieć.. eh no głupi ja.. ale dobrze że funkcje pełnią tu charytatywnie bo już myślałem że jej jeszcze za to płacą

Quote:
6. "a przepraszam dostałem odpowiedź na pytanie od razu zwykły mały smok kosztuje 500k szm i tu skieruję do Werki dorosły zwykły smok minimum na aukcji 500k a zwykły mały smok 10k" - dziękuję za sprostowanie, niezwłocznie zamieszczę ta jakże istotną wiadomość na wikipedii, aby już nikt się nie pomylił. I żeby nie było, ja tez nie pamiętałam tej ceny, ostatni raz sprzedawałam zwykłe smoki 4 lata temu, proszę wybaczyć naszą ułomność
całe szczęscie że to będzie na wikipedii właśnie mi tego brakowało.. no właśnie 4lata temu... wtedy była gra, dużo graczy... i przez takie akcje będzie jeszcze mniej (tak wiem nikt mnie tu nie trzyma)

Quote:
I tak na wszelki wypadek, żeby nie umknęło sedno - Datcroft.com to nie polska moderacja i nie pan Osservatore. Datcroft.com to właściciel gry i Administracja i decyzje te duże należą do nich
Polska moderacja i "pan" Osservatore jest łącznikiem między graczami a twórcami gry.. proszę mnie poprawić jeżeli się mylę


Jeszcze wrócę do blokad gdzie jest wyjaśnione co nam zabiorą z konta jeżeli go wykupimy? od kogo takie informacje mogę uzyskać? zapewne datcroft?

Last edited by Elisiv; 07-10-2019 at 04:31 AM..
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote