Thread: ciąg dalszy...
View Single Post
Old 07-09-2019, 04:33 PM   #3
Elisiv
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 179
Default

1. "czemu akurat on?" - bo tak wyszło, nie doszukuj się teorii spiskowych bo ich tu nie ma
2. "to jest kolejne niedopatrzenie twórców że na takie coś pozwolili" - Datcroft.com - bądź uprzejmy się tym z nimi podzielić
3. Administracja odbija się od muru.. to co ma gracz powiedzieć jak nasz mur zaczyna się już na polskiej moderacji - nie bardzo wiem czy na pewno właściwie postrzegasz strukturę i czy nie mylisz funkcji przypisywanych kilku osobom.
4. " a ona musi zapytać wyżej" - podejrzewam że moderatorzy tak jak i spora część graczy mają też życie prywatne, ich świat nie kręci się wokół Fragorii (szczególnie, że swoje funkcje pełnią tu raczej charytatywnie) więc studiów ze znajomości gry nie kończyli. Owszem idealnie by było gdyby znali całą grę na wylot, ale chyba sam przyznasz, że lepszy taki co szuka odpowiedzi niż gada bzdury.
5. " Administracjo czy jest pytanie jakieś od mojej skromnej (zarazem jak że wspaniałej) osoby" -tak ja w punkcie 3 i 2- szuka pan administracji Datcroft.com
6. "a przepraszam dostałem odpowiedź na pytanie od razu zwykły mały smok kosztuje 500k szm i tu skieruję do Werki dorosły zwykły smok minimum na aukcji 500k a zwykły mały smok 10k" - dziękuję za sprostowanie, niezwłocznie zamieszczę ta jakże istotną wiadomość na wikipedii, aby już nikt się nie pomylił. I żeby nie było, ja tez nie pamiętałam tej ceny, ostatni raz sprzedawałam zwykłe smoki 4 lata temu, proszę wybaczyć naszą ułomność
7. "jeszcze dodam że każda furtka przed uniknięciem blokady ogranicza się do załadowania określonej sumy szmaragdów..jeszcze raz napisze Pay to play" - Datcroft.com
I tak na wszelki wypadek, żeby nie umknęło sedno - Datcroft.com to nie polska moderacja i nie pan Osservatore. Datcroft.com to właściciel gry i Administracja i decyzje te duże należą do nich
Elisiv is offline  
Reply With Quote