View Single Post
Old 01-03-2014, 08:50 PM   #29
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Równie jak Pan chcielibyśmy, aby event był wykonywalny każdą klasą i w przypadku następnego będziemy starać się, żeby doprowadzić do jak najlepszego efektu. W tej chwili osiągnięto jedną z ważniejszych rzeczy - event jest porównywalnym wyzwaniem zarówno dla nowego gracza jak i dla gracza z tak dobrze rozwiniętą postacią jak Pańska, co chyba musi Pan przyznać sprzyja czerpaniu przyjemności z gry. Wiemy, iż gdyby balans klas był jeszcze bardziej dopracowany byłaby to rozgrywka praktycznie idealna i mamy nadzieję, że właśnie w takim kierunku tego typu eventy będą dążyć i że zarówno Pan, Pana gildia jak i wielu innych graczy zostanie z Fragorią by czerpać przyjemność z gry

Ciężko mi się wypowiadać w imieniu innych smodów w tej kwestii, ale cieszę się, że moja obecność w grze została przez Pana zauważona, pomimo iż ostatnimi czasy nie mam zbyt wiele czasu, który mógłbym spędzać na grze. Z tego też względu póki co nie rozwijam dalej swojej postaci, ale może kiedyś. Praca smoda przeważnie pozostaje niezauważona i chyba nawet tak jest lepiej, jakaś doza tajemniczości
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote