View Single Post
Old 12-09-2017, 06:11 PM   #1
Helios
Banned
permanentna obraza administracji
Info
 
Join Date: Dec 2017
Posts: 8
Smile Ceny minimalne handel bugi

Odświeżam temat ceny minimalnych jak mój poprzednik napisał oraz handlu :
Witam ja i pewnie spora część graczy zgodzi się że cena minimalna dorosłych smoków np czarnego i dwugłowego jest za wielka to samo z indrickiem jak ktoś np chce kupić indricka za 150k to nie kupi bo cena minimalna to 1mln a sprzedający nie pożyczy 850k żeby przerzucić indricka to samo ze smokiem ludzie wiec proponuje zmianę ceny minimalnej
1. Indrick - cena minimalna 150k
2. Czarny smok -cena minimalna 100k
3. Dwugłowy smok -cena minimalna 250k
4.potężny smok -100k
5.normalny smok -100k


(PROSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ FAKT ŻE DUŻO GRACZY POSIADA PO 10-20 CZARNYCH SMOKÓW A MA DWUGŁOWEGO Z GR 25 TO PO CO IM ) taka uwaga 2) spraw jest taka proszę nie pisać że gracze sobie pożyczają ale państwo nie wzięliście pod uwagę tego że jak ktoś gra np 2-6 miech to nikt mu nie pożyczy bo go nie zna i nie ma możliwości kupna
3) Handel może państwo nie zauważyliście ale handel całkowicie upadł dzięki kole fortuny i nie ma możliwości zarobku jakiego kolwiek bo nic prawie nie schodzi
4) Nie rozumiem przyczyny co się stało odnośnie sprzedaży np jakiegoś itemka niebieskiego karmy potrzeba 3 cechy na niebieskie itki a żeby sprzedać to musimy posiadać 2 cechę która odpowiada złotym przedmiotom
5.) Odnośnie otrzymywania medalików itd do 31 lvl i nie zawsze je się otrzymuje
6) system ulepszania np chce wbić itemek na +1 mam 100% na ulepszenie i co i nie ulepszyło jakim cudem ( prosze również mi nie mówić że jest jakiś % na nie powodzenie skoro było 100% na ulepszenie ) dziękuje za uwage i czekam z niecierpliwością na odpowiedz
Helios is offline  
Reply With Quote