View Single Post
Old 06-13-2019, 08:22 PM   #19
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Czytam i nie wierzę. W pierwszym poście moderator pisze „Zgodnie z jej regułami gry na 1 konto można było uzyskać 1 kupon. Niestety, z bliżej nieznanych Fragorii powodów, wskutek nieprawidłowej konfiguracji promocji, za co odpowiedzialność spoczywa po stronie serwisu Loot Boy, można było zyskać znaczną ilość kuponów i wymienić je na darmowe nagrody, co mogło prowadzić do znacznego zwiększenia siły postaci/chowańca. Jednak, zgodnie z zasadami gry Fragoria, jakiekolwiek wykorzystywanie błędów w grze jest zakazane - także tych, które nie powstają z winy kodu gry. W takiej sytuacji należy zaprzestać podobnych działań i zgłosić ten fakt to moderacji/administracji gry.”
Wszystko fajnie, tylko jak i na jakiej podstawie namierzani byli domniemani sprawcy? Gdzie jest kopia tego regulaminu, bo z ciekawości proszę o nią od kilku tygodni i nikt jej nie widział ani nie posiada. Jeden z moderatorów twierdzi, że jest taki regulamin, ale nie chce (?) – nie może (?) go udostępnić? Nacisk i ponawianie prośby spotyka się z opryskliwością i niechęcią. Dodam, że nie chodzi mi o mnie, nie zablokowano mi żadnego konta – jeszcze – bo jak wiadomo, daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf, co w tej grze jest najwyraźniej stosowane ;p
Jeśli wina leży po stronie LootBoy to niech administracja weźmie raz w życiu na klatę swoją niekompetencję. Każdy poroniony pomysł jest tu broniony jak niepodległość, gracze traktowani jak zło konieczne, wszystko kuleje, jedynie system wpłacania pieniędzy nigdy się nie zwiesił, bo awaria naliczania promocji to raczej zmartwienie graczy niż Frago. Znam regulamin Fragorii – teoretycznie, bo w języku polskim nadal go nie ma o co nie jeden już tu chyba boje toczył. O jakim wykorzystaniu błędu mówi zacytowany wyżej post? Jeśli gracz nie wie że błąd istnieje to jak ma go zgłosić?
Z informacji jakie udało mi się odkopać, kod był określony jako jednorazowy, a więc „mogący być użyty jeden raz” – podobnie jak zdrapka z kodem na loterii. Gdzie informacja, że na jednym koncie można użyć jeden kod? W instrukcji korzystania z kodu jest jedynie informacja: „Tam naciśnij pole wprowadzania i wprowadź kod dla jednej ze swoich postaci”. Oczywiście administracja pewnie przedstawi inne tłumaczenie, o ile posiada ten sam screen co ja .
Teraz administracja żąda od posiadaczy zablokowanych kont jednorazowej wpłaty w wysokości o wartości 500k szmaragdów i informuje że konto zostanie także oczyszczone z korzyści uzyskanych poprzez „nadużycie”. To też jest dość trudne, przyczepię się do tej „jednorazowości” wpłaty, czy to znaczy że muszą wykupić szmaragdy za 199 euro? A dalej: kto oceni jakie korzyści osiągnęli gracze z wykorzystania kodów? A jeśli gadżety uzyskane w ten sposób zostały np. skasowane lub przekazane dalej? To co? Zabierzecie im coś co osiągnęli dzięki swojej grze i pieniądzom? Ja to widzę tak: ktoś płaci kasę, wchodzi na konto a tam pusto Dodam tylko, że niektórzy kupili te kody za pieniądze. Kto jest więc winny? Ten co zapłacił czy ten co dopuścił do ich sprzedaży. Datcroft ogarnij się.
Sądzicie, że wykupią konta? Ja mam nadzieję, że nie. Bo projekt, który oszukuje i okrada swoich graczy nie zasługuje na to żeby w niego inwestować.
Pozdrawiam
*Rumcela* is offline