Thread: Pytanie
View Single Post
Old 03-21-2018, 07:01 PM   #1
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Exclamation Pytanie

Witam,
Mam pytanie odnośnie gry, na które nie mogę uzyskać odpowiedzi od moderacji. Mozolnie i kosztownie wbijaliśmy itemy i biżuterię na lvl 90+. Niestety nikt nas nie ostrzegł, że jest to proces nieodwracalny. A ponieważ gra na lvl 90+ stała się nudna, a niskie lvl okazały się szalenie zajmujące a walka na małych jaskiniach dostarcza wielu emocji , moje pytanie brzmi: w jaki sposób mogę przekuć biżuterię w dół? A jeśli nie mogę to może ktoś o tym łaskawie poinformuje. Czekam na odpowiedź od stycznia.
Ciekawią mnie również los planowanego w 2015 roku systemu posiadłości (patrz Update 17.11.2015). Plany zostały porzucone definitywnie? Wtedy mnie nie zachwycił ale dziś perspektywa budowy własnego domku na Frago wydaje się ekscytujaca – w porównaniu do proponowanych nam ostatnio atrakcji.
O plany na najbliższą przyszłość aż boję się pytać, ale ciekawość jest silniejsza od lęku. Więc, jakie plany na najbliższą przyszłość Szanowna Administracjo? Jakieś satyry a może polowanie na zające na wyspie szaleństwa?
Pozdrawiam serdecznie
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote