Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 08-03-2018, 01:50 PM   #6
joan
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2016
Posts: 2
Default

Skoro już o mojej osobie mowa...

Kolego Baloo, wbić cztery przedmioty na +12 w tym 1 na tzw "farta" a 3 na 100% to żaden wyczyn w przeciągu prawie trzech miesięcy. Itemy fioletowe, które zamieniane są na fioletowe znaki, a te z kolei na Purpurowe klejnoty szansy są dostępne w jaskiniach z bossów. Mam je czym pozyskiwać jak i mam gdzie. Do tego pracuję, więc zakup szmaragdów co jakiś czas nie stanowi dla mnie problemu a to daje mi możliwość kręcenia kołem i zdobywania głównych wygranych.
Funkcja jaką sprawuję czyli "pomocnik" nie ma żadnego wpływu na moje osiągnięcia w grze.Mam ją po to, by pomagać w razie potrzeby a nie korzystać w sposób jaki się Tobie wydaje, że korzystam.

Proszę ze swojej strony, byś nie zaglądał do mojego portfela i nie liczył mi ile wbiłam "dwunastek" i w jakim czasie i nie robił dziwnych insynuacji na ten temat, ponieważ nie ładnie tak robić.

Koleżanko Rumcelo, tak masz w 100% rację. Gildia bardzo mi pomogła w formie użyczenia fioletowych itemów, które wymieniłam na brakujące znaki.
joan is offline  
Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off