Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-24-2013, 10:05 PM   #1
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Angry Jeszcze kilka słów o zaklinaczach

Na świeżo po epiku gdzie byłem praktycznie tylko ja i zaklinacz (reszta uczestników się nie liczyła za słabi byli) postacie "teoretycznie" równe ale w praktyce to równie dobrze mogłem stać i walić kamień. To już nie jest chore, nawet nie poronione to jest po prostu SZCZYT DEBILIZMU żeby zaklinacz mający obrażenia, które (przy włączonej tarczy więc ok 50% wchłaniania w sumie) zabierają mi 95% życia jednym strzałem (czyli cudowne hity za chyba 200k bo inaczej tego nie umiem wytłumaczyć) był praktycznie NIETYKALNY?
LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ !!! ALBO OBRAŻENIA ALBO PANCERZ !!!
Powtarzam, nie mam nic do obrażeń jakie mi zadawał JEŻELI gdy go dopadne zanim mnie zabije to zdejmowałbym go na 1-2 no max 3 hity. TE POSTACIE NIE MAJĄ PANCERZA CHODZĄ W TKANINIE to tak jakby chowały się za gazetą !
Niestety programista wpadł na genialny jego zdaniem pomysł i dał magiczną tarczę zaklinaczowi. Jeszcze pól biedy jeśli by była jak kiedyś kilka sekund i dłuuugie przeładowanie (po prostu tylko dla ucieczki) ale nie on zrobił ją praktycznie nieograniczoną

Muszę też przypomnieć zabawę ze smokiem: 90lv, prawie 40k pancerza, ponad 26k ocena, ponad 100k życia i co? Pada jak szczeniaczek, na hita. Czy to nie jest chore? Niech nawet zaklinacz wali po 200k z hita to sama idea zwierzaka obrońcy wymaga żeby takich strzałów mógł wytrzymać chociaż 2 czy 3, a nie padać od razu. Od ognia są kamienie (oczywiście niedziałające) ale od lodu nie ma ani dla zwierzaka ani dla postaci co jest kolejnym "inteligentnym" pomysłem - brawo! Następny przykład, że klasy są tworzone bez sensu - na odwal.

Wiem że oczekiwanie inteligentnego i logicznego planowania postaci, a szczególnie balansu między klasami, to za wielkie wymagania od chałupników robiących te grę w garażu

W związku z powyższym mam radę dla twórców:
PRZESTAŃCIE ZAJMOWAĆ SIĘ TYM CO W TEJ CHWILI JEST NAJMNIEJ ISTOTNE A ZAJMIJCIE SIĘ NAPRAWĄ BŁĘDÓW !!!
Pierwszy i najważniejszy to zabranie magicznej tarczy zaklinaczom, to nie tank ! On ma zadawać obrażenia, a nie blokować !!! Ma padać jak tylko ktoś da radę go dopaść.

Poprawiono strzelca i okazało się, że nagle można NORMALNIE grać i walczyć z łucznikiem, WIĘC TERAZ POPRAWCIE ZAKLINACZA !!!


Na koniec zrezygnowałem z osobistego przytyku dla jednego zaklinacza bo i tak nie ogarnie, a po co mam dawać mu pretekst do zbanowania mnie

Last edited by Sir Vimes; 04-25-2013 at 02:46 PM.. Reason: mała poprawa
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 04-26-2013, 04:47 PM   #2
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Pragne dodac iż w walce z moob'ami w jaskiniach zauważyłem że tarcza to tylko"dodatek" do uzdro liczy sie tylko bon... Przykład :
-Gdy zdjołem tarcze obrażenia były prawie takie same różnica 100-200 dmg więcej

Super ...
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off