Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-22-2013, 12:19 PM   #1
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default Liczba gildi w sojuszu!!!!!!!!!

Pytanko na wiki jest zapis ze LICZBA GILDI W SOJUSZU JEST NIEOGRANICZONA wiec pytam sie do ........ co jest grane ze moze teraz tylko 10 gildi byc w sojuszu


MAM TAKA TEORIE sztuczne ustawianie balansu sil specjalnie pod sojusz HARDOWSKI czyli obecnie WARY


i jeszce 1 sprawa ingerencja moda AHMEDA w istnienie sojuszu HEROS nie podobalo mu sie ze przegrali i taktyke jaka sami stosuja niejednokrotnie teraz nazywa sie nieczystym granie a juz nie wspominajac jak sam mod AHMED zawinol z innego serwera bozka jakas postacia i to nazwal taktyka smiechu warte


A tu do samego AHMEDA jak nie potrafisz przegraywac to proponuje zaczac grac w BIERKI albo wziasc na wstrzynamie nie nie robic z siebie glopca


serdecznie pozdrawiam
cypass is offline  
Old 06-22-2013, 02:31 PM   #2
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Szanowny Graczu,
  1. Maksymalna ilość gildii w sojuszu była kwestią, która bardzo długo nie była do końca wyjaśniona. Pierwotnie miało być to 5 gildii, później było zmienione na brak limitu, po czym ostatecznie zmieniono to na 10. Artykuł na wiki robiony był w momencie, gdy dominowała opcja braku ograniczeń. W ramach ciekawostki powiem, że dużo wcześniej gdy przygotowywane były tłumaczenia gry związane z update, był już komunikat o osiągnięciu limitu gildii w sojuszu.
  2. Nie wiem, skąd po raz kolejny wciska się wszystkim śmieszną teorię spiskową o wszechmocnej władzy sojuszu Hard/War. Gracze tego sojuszu mają taki sam wpływ na rozwój gry, jak i gracze sojuszu Disneyland. Przekazują swoje pomysły moderatorom, a my moderatorzy przekazujemy je dalej. Wśród moderatorów nie ma podziału na tych z sojuszu War i z sojuszu Disneyland czy jakiegokolwiek innego. Mamy swoją robotę do zrobienia i ją wykonujemy najlepiej jak potrafimy. Żaden sojusz, ani gildia nie cieszy się taryfą ulgową - to plotki.
  3. Sojusz Heroes został rozwiązany z powodu złamania Zasad. Gildie Heroes są przeznaczone tylko i wyłącznie dla moderatorów, a nie zwykłych graczy. Moderatorzy niemieccy przyjmując do gildii Heroes normalnych graczy złamali te zasady w imię własnego widzi mi się. To i tylko to było powodem rozwiązania tego sojuszu. Sojusz został założony za darmo i nie powinien służyć normalnym graczom do nabijania sobie własnych kieszeni, a tak właśnie się stało. Proszę postawić się z drugiej strony - gdyby to ludzie z sojuszu War weszli do gildii Heroes i zaatakowali inny sojusz, pewnie nie spodobałoby się to Wam
  4. Wspomniana sytuacja z bożkiem to pomówienie - nigdy nie zabrałem z innego serwera bożka, żadnym swoim altem czy to moderatorskim, czy innym. Sama akcja miała natomiast miejsce - dokonał tego normalny gracz.
  5. W bierki gram - świetna gra, polecam ją - wymaga spokoju i opanowania A co do robienia z siebie głupca - nie sądzę, żeby coś takiego miało miejsce. A tak przy okazji prosiłby o zachowanie kultury wypowiedzi - ja nie mam w zwyczaju obrażać innych i tego samego oczekiwałbym względem swojej osoby.

    pozdrawiam

    *ahmed*
*ahmed* is offline  
Old 06-22-2013, 03:23 PM   #3
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default

WACPANIE MODZIE szkoda mi slow na rozmowe ja jako gracz nie mam tu zadnych praw jedynie 1 podstawowe prawo jakie tu istnieje to wydawaj PLN

a co do limitu to sami sie gubicie we wlasnych zeznaniach ale coz zmiana regulaminu w nocy zeby miec moc prawna do uwalenia graszy wrogiego sojuszu bylo niezlym posunieciem wiec nie dziwi mnie to ze manipulujecie sobie informacja jak chcecie i kiedy chcecie i dla wlasnej korzysci brawo tu juz mnie nic nie zaskoczy

Ale tylko do sojuszu HEROS skoro to sojusz modow to z jakiej racji go zaatakowaliscie z checi dorobienie sie na niech zlupienia i zapewne dowartosiowania sie to pogratulowac

A co do wykonywania pracy przez was O WIELCY WSZECHMOGACY PRAWIE BOGOWIE to od dawien dawna wiadomo ze nie robicie nic dla graczy tylko utrudniacie mieszacie i banujecie o to co najlepiej potraficie


A skoro tak ciezko przechodzi wam /tobie porazka to bierki sa jak najbardziej na miejscu ale dla utrudnienia to BIETKI W POCIAGU RELACJI BERLIN/WARSZAWA dla przelkniecia porazki trasa chyba wsam raz



a jeszce 1 na szacunek innych trzeba zapracowac to stara znana prawda wiec zapracuj a potem wymagaj ok


serdecznie pozdrawiam i czekam na to co najlepiej potraficie na BANA
cypass is offline  
Old 06-23-2013, 07:31 AM   #4
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Za sytuację z ilością maksymalnych gildii serdecznie przepraszamy. Administracja postanowiła o ograniczeniu ilości gildii, ponieważ obecny system nie jest przewidziany na sojusze 20-30 gildiowe. Swoją drogą takie ograniczenie może doprowadzić ostatecznie do urozmaicenia sytuacji we Fragorii

Co do Pańskiego tonu na temat moderatorów, jeżeli uważa Pan, że nie robimy nic dla graczy to jest to bardzo przykre stwierdzenie dla tych wszystkich, którzy wkładają swój wysiłek, by pomóc każdemu jak to tylko możliwe? Banować? Wie Pan jak bardzo tego nie lubimy? Robimy to wtedy, kiedy jest to konieczne. To, że dla niektórych obrażanie się nie powinno być karane nie jest Naszą winą. Gracze powinni wiedzieć, że nikt nie będzie ich obrażać, więc mogą czuć się w grze komfortowo.

A nic nie robienie? Niech Pan się zapyta graczy, którzy uzyskali pomoc w jakiejś sprawie jakie to nic nie robienie. Nie, moderatorzy nie naprawią błędu, nie, moderatorzy nie wprowadzą zmian w grze, bo są moderatorami nie programistami. Ale jeżeli można zniwelować tego skutki - zrobią to
Sir Vimes is offline  
Old 06-23-2013, 10:29 AM   #5
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

hmm a ja sie zapytam inaczej skoro to byl sojusz moderatorow to z jakiej okazji wojne mu sojusz war wypowiedzial rabowal surowce itp skoro on nie byl stworzony do walki i jasne bylo ze nie maja zadnych szans, sojusz war powinien tez poniesc konsekwencje tego ze ta wojne wypowiedzial a nie jak dostali po dupie to od razu sie poskarzyli i nagle heroes zostalo rozwiazane, nawet nie ma co tu komentowac tak samo jak zachowania super moderatora z pol1 ktory przekazal inforacje o bledzie ktory powstal swojej gildi i jego gildia przyszla bic bramy po 22 i zabrac bozki mimo ze nie powinno byc to mozliwe, samo wykorzystywanie tego bledu wedlug regulaminu powinno zostac ukarne wiezieniami co najmniej, a smod za rozpowszchnianie informacji o takim bledzie stracic sloneczko, tylko oczywiscie nikt nic z tym nie zrobi bo to sojusz war nie do ruszenia ...
Refaim is offline  
Old 06-23-2013, 12:29 PM   #6
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default

o i widzimy jak mody smody postepuja wykorzystuka bledy w grze dla uzyskania korzyusci dla swojego aliansu a mowa oczywiacie o smodzie A Ref dobrze napisal za takie cos powinien stracic paszport polsatu ale niestety wary i ich polsatowcy sa nie do ruszenie miziani i lechpani przez administracjie

a co do Vimesa skoro bylo wiadomo o ograniczenuiu liczby gildi to czemu unas nikt o tym nie wiedzial mam rozumiec ze smod A przekazal ta informacje tylko swoim jak rozumie

i dalej jest to wielce nie profesjonalne wprowadzanie w blad graczy za takie cos powinni wszyscy mod i smod poniesc konsekwencje

Vimes moj ton w stosunku do was wynika z tego ze na to jawnie zasluzyliscie bez 2 zdan i nie tylko ja tak mysle
wystarczy poczytac i posluchac co gracze mowia tylko niewielu sie nie boi jawinie o tym mowic a to z powodu na kos=nsekwencje jakie moga poniesc bo naciaganie regulaminu dla wlasnych potrzeb macie juz opanowane do perfekcji

serdecznie pozdrawiam
cypass is offline  
Old 06-23-2013, 12:56 PM   #7
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Drogi graczu,

Quote:
Originally Posted by Refaim View Post
hmm a ja sie zapytam inaczej skoro to byl sojusz moderatorow to z jakiej okazji wojne mu sojusz war wypowiedzial rabowal surowce itp skoro on nie byl stworzony do walki i jasne bylo ze nie maja zadnych szans, sojusz war powinien tez poniesc konsekwencje tego ze ta wojne wypowiedzial a nie jak dostali po dupie to od razu sie poskarzyli i nagle heroes zostalo rozwiazane,
Myślę, że kwestia działań sojuszu Heroes została wczoraj wyjaśniona przez *Ahmeda* i ten temat jest zamknięty.


Quote:
nawet nie ma co tu komentowac tak samo jak zachowania super moderatora z pol1 ktory przekazal inforacje o bledzie ktory powstal swojej gildi i jego gildia przyszla bic bramy po 22 i zabrac bozki mimo ze nie powinno byc to mozliwe, samo wykorzystywanie tego bledu wedlug regulaminu powinno zostac ukarne wiezieniami co najmniej, a smod za rozpowszchnianie informacji o takim bledzie stracic sloneczko, tylko oczywiscie nikt nic z tym nie zrobi bo to sojusz war nie do ruszenia ...
Czy Szanowny Gracz potrafi udowodnić, że zachęcałem kogokolwiek do wykorzystywania błędu gry? Jeśli nie, proszę nie szkalować mojego imienia, bowiem jest to pomówienie.

Po drugie, tak się akurat złożyło, że byłem pierwszym supermoderatorem, który zgłosił ten problem do administracji (podziękowania za moderatorki z Platinum za dostarczenie informacji). To może łatwo zweryfikować każdy inny supermoderator, niezależnie od sojuszu, w którym się znajduje, bowiem zgłoszenie jest zapisane.

Proponuję na przyszłość nie wyciągać pochopnych wniosków mając za "dowód" jedynie szczątki informacji i garść swoich domniemywań.

pozdrawiam,
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Old 06-23-2013, 02:15 PM   #8
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Unhappy

Quote:
Originally Posted by cypass View Post
.... i nie tylko ja tak mysle
wystarczy poczytac i posluchac co gracze mowia tylko niewielu sie nie boi jawinie o tym mowic a to z powodu na kos=nsekwencje jakie moga poniesc bo naciaganie regulaminu dla wlasnych potrzeb macie juz opanowane do perfekcji

serdecznie pozdrawiam

Tu masz rację stuprocentową. jak opisałem swego czasu wspomnianą przez Ciebie "akcję" z bożkiem, po którego to wysłano "psa gończego" na inny serwer to mało kto się odezwał. każdy woli podkulić ogon i cicho siedzieć, bo przecież wszechmocny smod może wszystko a ty graczu najlepiej się nie odzywaj tylko jak najczęściej kupuj szmarki. z tego też względu od jakiegoś czasu mało mnie już ciągnie do tej gry, tak naprawdę to tylko ze względu na poznanych ludzi się loguje. więcej czasu poświęcam na gry dostępne na FB niż na frago. A szkoda bo gra mnie swego czasu wciągnęła i jak tylko miałem wolny czas przy kompie to tylko do niej się logowałem.

No ale cóż, "żadne cesarstwo nie trwa wiecznie" i to jest jedyna dobra myśl jaka mi jeszcze została w stosunku do tej gry.
Wilq is offline  
Old 06-23-2013, 02:44 PM   #9
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

hmm na pewno to przypadek ze caly dzien na bozkach nie bylo gildi z pol1 nagle nasz moderator zglosil to wlasnie dla pana Osservatore i jego gildia przybiegla i zaczela brame tluc, ale oczywiscie to czysty przypadek ale jak na moje oko troszke za duzo tego przypadku

juz lepiej zeby gorgona tego nie zglosila przynajmniej by nie trzeba bylo po 22 bronic a tak zglosila i przez s moda musieli z mojej gildi do 1 w nocy bronic jak mi gorgona pisala, jakas parodia i taka osoba jest s modem smiechu warte, nie dosc ze mu zglosisz to same problemy przez to potem
Refaim is offline  
Old 06-23-2013, 02:51 PM   #10
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default

Ref tu sa same przypadki a pozatym jesli juz mod wiedzial o takiej sytuacji powinien co do niego nalezy wlaciwie do jego obowiazkow nalezy poinformowac graczy korzystajacych w tym momecie z danego BUGA ze

JEST TO ZAPISANE W REGULAMIENIE I BEDZIE KARANE

ale dlaczego tego nie zrobil to juz 2 sprawa zreszta wiemy wszyscy czemu
cypass is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off