Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-13-2013, 10:00 AM   #1
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default apropo zmnian sojuszy i zamkow sojuszniczych

Taki dobrypomysl a wy musieliscie go spie.... niestety co to za wymysl ze tylko w danym dniu i po wypowiedzeniu wojmy walka na tej lokacji masakra czy wy wogole myslice co robicie

1 walka na tych mapach powinna byc 7 dni w tyg
2 przez 12h na dzien wylaczajac noc gdy graczy jest najmniej
3 posiadanie zamku powinno przynosci kozysci dla danej frakcji
4 1 mapa dla takich zamkow a nie osobna dla karzdej frakcji
5 rozbudowa zamku za karzde zniszcenie wrogiej twierdzy
wirtualna kasa dla rozbudowy zamku
6 I NAJWARZNIEJSZE zamiast robic cos nowego CHOC TO DOBRY
POMYSL naprawcvie to co jest zepsute
7 mozliwosc stawiania botow na zaku do oborony kupno za
walute zamku np ZLOTE TARCZE
8 ilosc gildi w sojuszu uregulowana a nie jak teraz 80% 1 sojusz
i po 10% 2 pozostale

9 I PO CO WODZOWIE SOJUSZY WTEDY SIE DOPIERO ZACZNIE BAJZEL WSPOMNICIE MOJE SLOWA PRZEMYSLCIE TO CO NAPISALEM


SERDECZNIE POZDRAWIAM
cypass is offline  
Reply With Quote
Old 04-13-2013, 01:06 PM   #2
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Witam,
  1. wojna trwać będzie sześć dni w tygodniu poza niedzielnymi targami wojennymi, kiedy to wypowiadane będą wojny - jest to jasno opisane w tym poście
  2. przez 12 godzin w ciągu doby obrażenia zadawane budowlom na terytorium wroga będą obniżone o 90% - daje to czas na swego rodzaju odpoczynek - jest to jasno opisane w ogłoszeniu
  3. na dzień dzisiejszy nie mamy jeszcze informacji co do szczegółowej specyfiki sojuszniczych budowli - będzie to opisane w późniejszym terminie o czym również szczegółowo zostaliście poinformowani w ogłoszeniu
  4. to kwestia dyskusyjna - teoretycznie oddzielne terytoria dla każdej gildii dadzą większe możliwości obrony. Do tego dochodzi oczywiści sprawa niedzielnych targów wojennych - to czas pokoju, a na jednej lokalizacji ciężko byłoby zabezpieczyć budowle przed atakami
  5. podobnie jak w punkcie trzecim - informacje dotyczące naprawiania i rozbudowywania podane będą w późniejszych ogłoszeniach
  6. błędy są poprawiane cały czas - nie powinno to wstrzymywać rozwoju gry
  7. podobnie jak w punkcie trzecim - informacje dotyczące budowli i umocnień zamku podane będą w późniejszych ogłoszeniach
  8. informacja w całości nieprawdziwa - w grze istnieją obecnie 4 sojusze, na Zamku-2 sojusze reprezentowane są odpowiednio przez: 7 gildii, 6 gildii, reszta to dwa mniejsze sojusze i gildie bez sojuszu. Dodatkowo przypominam iż jeszcze nie tak dawno funkcjonował sojusz OB, w którym były 3/4 wszystkich gildii - sojusz się rozpadł. Wskazuje to, iż sytuacja się zmienia i w każdej chwili może okazać się, że układ sił ulegnie drastycznej zmianie - wpływ na to może mieć między innymi ta aktualizacja.
  9. nie wiem jak sprawa wygląda w różnych sojuszach, ale logicznym jest że sojusz musi mieć przywódcę - tak jak i gildia. W taki sposób to obecnie funkcjonuje i świetnie się sprawdza (piszę oczywiście mając na względzie mój sojusz )

pozdrawiam

*ahmed*
*ahmed* is offline  
Reply With Quote
Old 04-13-2013, 02:47 PM   #3
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default

Teraz taka mysl zamki ok niech beda moze nie spierdzielicie tego hahaha



To jak juz urozmaicanie gre to zrobcie wszystkie mapy PVP za wyjatkiem wiodek okreslonych terytoriow zabudowanych miasta to urozmaici gre i sprawi ze ludzi naucza sie grac grupowo a nie solowki walic lub sinmowac w miescie bo sie tak nudzi ze szkoda gadac ja miedzy innymi z tego powody na obecna chwile zakonczylem gre


a co do Twojego sojuszu Ahmed to moje zdanie znaja wszyscy wiec nic nie powiem co mysle o tym

POZDRAWIAM ale bez przesady zebynie bylo ze w D.. wlaze haha

zapomnialem jeszce pare spraw dla ktorych warto cos ruszyc glowa

1 wyglad postaci na mapie wszystkie wygladaj tak samo zygac sie chce karzda klasa powinna wygladac tak jak to jst przedstawione na WIKI

2 ilosc wierzchowecow co wam szkodzi zrobic np Nosorozca czy Bizona czyli naszego Zubra

3 wiecej petow czyli Lew NIEDZWIEDZ

towszystko mozliwosci urozmaicenia gry jest wiele jezeli cos sie zmieni w tym temacie niewatpliwie wrtroce do gry jak i wielu moich znajomych ktozy pokonczyli gry z tego samego powodu co ja
cypass is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off