Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-01-2018, 02:53 PM   #1
Baloo
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 5
Default z Ciekawosci

Przepraszam ja z pytaniem techniczynym - jaka jest pensja pomocnika ?Pytam z ciekawosci bo nie moge wyjsc z podziwu jak w ciagu 2 miesiecy pytajnik z pol1 Liliunia zrobila konto na pelne 12 stki.
Baloo is offline  
Reply With Quote
Old 08-01-2018, 03:08 PM   #2
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Gildia pomaga
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 08-01-2018, 03:10 PM   #3
Baloo
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 5
Default

patrz mi nikt nie chce pomagac,sam musze działac
Baloo is offline  
Reply With Quote
Old 08-02-2018, 05:40 PM   #4
Baloo
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 5
Default

Nie rozumiem dlaczego Pan to uznal za prowokacje? Czy jest cos zlego w zapytaniu ile zarabia pomocnik? Jako przyklad szybko rozwinietego konta pomocnika podalem Lilijunie .Co jest zlego w szukaniu rozwiazan na ulepszenie wlasnej postaci? Troszke sie Pan zagalopwal chyba.
Baloo is offline  
Reply With Quote
Old 08-02-2018, 05:40 PM   #5
Baloo
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 5
Default

https://scr.hu/kNGRPX Dostalem ostrzezenie ale odpowiedzi na zadanie proste pytanie nadal nie . Smutno .
Baloo is offline  
Reply With Quote
Old 08-03-2018, 01:50 PM   #6
joan
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2016
Posts: 2
Default

Skoro już o mojej osobie mowa...

Kolego Baloo, wbić cztery przedmioty na +12 w tym 1 na tzw "farta" a 3 na 100% to żaden wyczyn w przeciągu prawie trzech miesięcy. Itemy fioletowe, które zamieniane są na fioletowe znaki, a te z kolei na Purpurowe klejnoty szansy są dostępne w jaskiniach z bossów. Mam je czym pozyskiwać jak i mam gdzie. Do tego pracuję, więc zakup szmaragdów co jakiś czas nie stanowi dla mnie problemu a to daje mi możliwość kręcenia kołem i zdobywania głównych wygranych.
Funkcja jaką sprawuję czyli "pomocnik" nie ma żadnego wpływu na moje osiągnięcia w grze.Mam ją po to, by pomagać w razie potrzeby a nie korzystać w sposób jaki się Tobie wydaje, że korzystam.

Proszę ze swojej strony, byś nie zaglądał do mojego portfela i nie liczył mi ile wbiłam "dwunastek" i w jakim czasie i nie robił dziwnych insynuacji na ten temat, ponieważ nie ładnie tak robić.

Koleżanko Rumcelo, tak masz w 100% rację. Gildia bardzo mi pomogła w formie użyczenia fioletowych itemów, które wymieniłam na brakujące znaki.
joan is offline  
Reply With Quote
Old 08-03-2018, 04:50 PM   #7
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Ależ moja uwaga była tylko próbą zwrócenia uwagi Koledze, że wyjaśnienie mogło być banalne. "Koleżanko" sugeruje jakąś zażyłość pomiędzy nami a nie przypominam sobie takowej i chyba jej sobie nie życzę.
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 08-03-2018, 04:58 PM   #8
joan
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2016
Posts: 2
Default

Po prostu zwrot grzecznościowy nic poza tym.
joan is offline  
Reply With Quote
Old 08-03-2018, 05:28 PM   #9
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Czasem mniej znaczy więcej...
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 08-03-2018, 05:43 PM   #10
Baloo
Junior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 5
Default

Pani wybaczy ale nie jestem Pani Kolega . Pozwole sobie zacytowac "Funkcja jaką sprawuję czyli "pomocnik" nie ma żadnego wpływu na moje osiągnięcia w grze" - wlasnie zrobienie konta w czasie kiedy jest Pani pytajnikiem sklonilo mnie do zapytania - w czystej technicznej formie - i nie rozumiem dlaczego sie tak Pani obruszyla ? W taki sam zenujacy sposób odnosi sie Pani do Graczy zwracajacych sie po pomoc ? W Pani poscie jest tyle nerwowosci i jadu ,ze rece opadaja . Przykre . Jest Pani czlonkiem Teamu wiec niech sie tak Pani zachowuje bo na te chwile dzieli Pania przepasc miedzy Moderatorami którzy potrafia odpowiadac bez złosliwosci i napuszenia . Dziekuje za uwage .
Baloo is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off