Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Off-Topic > Off-Topic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-21-2013, 04:06 PM   #1
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default Wybory.

Moze znowu polska administracja zrobi wybory na NOWYCH moderatorow ??
Ci , ktorzy sa teraz sa NIEKOMPETENTI , oczywiscie nie wszyscy , prosty przyklad , Pol4 , zadko sa tam moderatorzy a jak juz Sir Vimes raczy wejsc , to nie odpowiada na priv....misza i mod z pol2 , niestety nie pamietam nicku sa najaktywniejsi , pozatym dlaczego teraz kazdy moderator moze byc w gildii wlasnego wyboru ? powinno byc tak jak dawniej , ze jest sie w bohaterach
ozyrus is offline  
Reply With Quote
Old 08-21-2013, 10:37 PM   #2
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Witam,

Na moderatorów przeprowadzana jest rekrutacja, nie wybory i w chwili obecnej nie ma planów na zmiany w składzie moderatorskim. Jest okres wakacyjny, więc czasem ciężej jest spotkać moderatora, ale biorąc pod uwagę fakt, że przez większość dnia jest kilku obecnych moderatorów mamy nadzieję, że nie sprawia to poważnych problemów.

O jakich przykładach niekompetencji Pan mówi? Za swój przypadek niemożności odpowiedzenia na priv przepraszam, czasem trzeba odejść od komputera niespodziewanie

Fragoria Team
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 08-22-2013, 08:54 AM   #3
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

"które mają przeważnie wartość ~4000 szmaragdów"- Czyli w większości przypadków nagrody są warte mniej. tak trudno przemyśleć nagrody które się pojawiają wrzucić do nich coś naprawdę cennego, jak przeniesienia, itemy ( ale mające sens i zastosowanie a nie tylko na wymianę), kilka odznak pomarańczowych, na co mi 8 dębowej skóry skoro ja po jednej surze na polanie mam więcej niż te skrzynie dadzą przez kolejny rok
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 08-22-2013, 10:37 AM   #4
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by przemek631 View Post
"które mają przeważnie wartość ~4000 szmaragdów"- Czyli w większości przypadków nagrody są warte mniej. tak trudno przemyśleć nagrody które się pojawiają wrzucić do nich coś naprawdę cennego, jak przeniesienia, itemy ( ale mające sens i zastosowanie a nie tylko na wymianę), kilka odznak pomarańczowych, na co mi 8 dębowej skóry skoro ja po jednej surze na polanie mam więcej niż te skrzynie dadzą przez kolejny rok
chyba watki pomyliles
ozyrus is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off