Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-22-2014, 03:23 PM   #1
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Thumbs down Event Noworoczny 2015

Czytając opis Eventu Noworocznego bardzo się ucieszyłem z tego co szanowni programiści chcą nam zaproponować. Gry naprawdę super i fajnie się to zapowiada ale.... no właśnie jak w każdym przypadku tej gry jest jedno ale.
Mianowicie rozchodzi się tutaj o przedział leveli.

IV Białe Runo

We Fragorsku (-5 -19) znajdziecie wejście do lokacji Zimowa Opowieść. Będą tam tam 3 przejścia do międzynarodowej lokacji PvP Zimowa Opowieść, po jednym dla każdego z przedziałów lvl.:
- 20- 40
- 41- 60
- 61 - 92
Na całej lokacji co 30 sekund pojawia się Przebiegła koza. Przebiegła koza ma 10 punktów życia, zadaje 0 obrażeń, a po śmierci zawsze upuszcza Białe runo. Jeśli postać ma w torbie białe runo to wypadnie ono przy śmierci postaci.

Wytłumaczcie mi jak osoby mające jedyne postacie na 63 levelu a są takie mają zebrać owe runo i to w liczbie - 10 000 jeśli chcą zdobyć Burzowego smoka lub 5000 jeśli myślą o niebieskiej kozie.
Tak na prawdę nie trzeba znać się na tej grze żeby spostrzec że na tej danej rozgrywce będą się liczyć tylko postacie 81+
Czemu nie zastosowano innego podziału leveli np takiego:

20-30
31-40
41-50
51-60
61-70
71-80
81-92
Było by o wiele sprawiedliwiej w stosunku do słabszych graczy nieinwestujących w grę a i Ci mocniejsi mogli by się wreszcie sprawdzić walcząc w najwyższym przedziale leveli.
Ogólnie sam event bardzo mi się podoba ale jak zwykle.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 12-25-2014, 08:33 AM   #2
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

A ja nigdzie nie widze informacji o zmianie ceny skrzynek z 4000 na 10ooo szmaragdow na grze "zimowa groza".
Mysle ze to blad, przydaloby sie ifo jak uzyskac zwrot z nadplaty
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 12-25-2014, 01:27 PM   #3
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

Po dwóch dniach eventu, gdzie była informacja że w evencie będą brały udział zamknięte serwery rosyjskie?? przez co zebranie runa w przedziale 61-92 stało się niemożliwe.

Dlaczego bałwanom została zmniejszona możliwość udźwigu z 2000 do 300. Większość graczy zainwestowała specjalnie w skrzynki by go dostać a tu nagle rano każdy miał niemiłą niespodziankę. Przecież rok temu dostaliśmy Usyryjskie właśnie z takim udźwigiem skoro administracja po ostrej dyskusji z moderatorami ( a raczej Lazarus) zdecydował na zmianę było zmniejszyć udźwig przynajmniej do 500-600 kg wtedy choć w małym stopniu byście zrekompensowali stratę szmarek przez graczy. I ostatni niewypał z satyrami.
Od samego początku każdy z nas przyłożył się do ubijania tego śmiesznego stworka z którego przy odrobinie szczęścia wypadnie teleport do magicznej lokacji w której nachapiemy się złota satyrów efekt? Od początku ubiliśmy koło 100 tych dzikusów i dopiero dziś jednej osobie wypadł teleport, skoro utrudniliście zbieranie runa (Gościnny występ Rosjan), mogliście chociaż zwiększyć procent szansy na wypadnięcie tego dziadostwa. Podsumowując kupienie 100 k złota satyrów kosztuje nas 900 k szmarków więc po co to zbierać skoro można dołożyć 100 i kupić sobie tą niebieską krowę co dwie tony dźwiga. Na zakończenie event zapowiadał się fajnie a jest taki jak ta całą gra.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 12-25-2014, 11:46 PM   #4
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Mówisz udział rosyjskich serwerów a ja mowię : ogolnie co za idiotyczny podział lvlowy. Jak administracja wyobraza sobie wyniesienie runa przez lvl 61, 70 (nawet bez udzialu rosjan) kiedy wyjscie obstawione jest przez naszych rodzimych koksow, ktorzy nawet nie sa zainteresowani szukaniem koziolkow? Bo i po co? Sierotki same im przyniosa runo. Tak wiec zabawa "teoretycznie" ciekawa a wyszlo jak zwykle.
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 12-26-2014, 12:34 PM   #5
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

Ha no i najważniejszy hit podniesienie ceny skrzynek z 4 na 10 k.
Nie wiem kto nie wiem jak nie wiem po co ani dlaczego.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 12-26-2014, 01:33 PM   #6
D4rk
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 20
Default

Ogolnie event jest dla graczy z duza ocena na kazdym lvl. Zycze dalszym tak wspanialych pomyslow, moze wiecej osob opusci ta gre
D4rk is offline  
Reply With Quote
Old 12-26-2014, 05:32 PM   #7
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

Mi się wydaję że w pewnym momencie event przerósł samą administrację która jak zwykle postanowiła zarobić na graczach nie oferując im nic praktycznie nic. Pokażcie mi choć jedną osobę z niskich leveli która uzbierała na smoka, kozę czy też tą śmieszną owce która do niczego nie służy. Sama konstrukcja eventu jest fajna ale szczegóły już są niedopracowane.
Jak już rzucacie coś na rynek najpierw zapytajcie o to odbiorców czyli graczy którzy muszą produkt brać w ciemno.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off