Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-15-2013, 04:07 PM   #11
**rollo**
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

Quote:
Originally Posted by madFerret View Post
straty? o czym Ty piszesz...przeciez to my jestesmy dla nich (dojnymi krowami) nie oni dla nas... wedlug tej polityki to Twoim zadaniem jest kupowaniem szmarków a nie przyjemnosc z gry. dziekuje za uwage
no co Ty ? przeca gra jest darmowa Swoja droga to moge sobie pluc w brode teraz ze na kliencie nie gram... te GG to szajs komp;etny ..jedyny chyba wytwor ktory sie nie rozwija a wrecz sie uwstecznia....zalosne
**rollo** is offline  
Old 04-15-2013, 04:20 PM   #12
Krris
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 13
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
Takie same straty ponosi wydawca gry
Czekamy na informację w tej sprawie.
no niby tak ale z drugiej strony jak administracja sie pomyli to gracze sa na tym zazwyczaj stratni a nie na odwrot
Krris is offline  
Old 04-15-2013, 04:22 PM   #13
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

hmm a moderatorom przenoszą z gg na klienta więc niech nie mówią że się nie da tylko niech powiedzą uczciwie że im się nie chce tego zrobić czy tam się nie opłaca, a co do tego logowania dzisiejszego to bez komentarza, heh trzeba mieć moje szczęści i tak już prawie się nie loguje raz sobie na 10 na bosy chciałem iść i oczywiście się zalogować nie dało ...
Refaim is offline  
Old 04-15-2013, 04:25 PM   #14
Krris
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 13
Default

Quote:
Originally Posted by Refaim View Post
hmm a moderatorom przenoszą z gg na klienta więc niech nie mówią że się nie da tylko niech powiedzą uczciwie że im się nie chce tego zrobić czy tam się nie opłaca, a co do tego logowania dzisiejszego to bez komentarza, heh trzeba mieć moje szczęści i tak już prawie się nie loguje raz sobie na 10 na bosy chciałem iść i oczywiście się zalogować nie dało ...
o 9:50 mozna bylo wejsc dopiero na gre i oczywiscie + dla tych graczy ktorzy sie nie wylogowali bo pozniej nie mozna sie zalogowac
Krris is offline  
Old 04-15-2013, 04:29 PM   #15
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Quote:
Originally Posted by madFerret View Post
straty? o czym Ty piszesz(...)
W czasie kiedy nie działa ten kanał dostępu, ktoś z tych graczy może kupiłby szmaragdy - to wymierne straty dla wydawcy gry.

Podkreślam jedno:

problem z zalogowaniem nie leży po stronie Fragorii - problem ten jest do stronie GG i od programistów GG zależy kiedy się z nim uporają. Administracja Fragorii zgłosiła problem do GG już ładnych parę godzin temu - czekamy na rezultaty.
*ahmed* is offline  
Old 04-15-2013, 05:17 PM   #16
madFerret
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
W czasie kiedy nie działa ten kanał dostępu, ktoś z tych graczy może kupiłby szmaragdy - to wymierne straty dla wydawcy gry.
traktujac w ten sposob uzytkownikow/klientow, to tylko wyczekiwac kolejnej promocji 200% na szmarki, bo już mało kto chyba daje sie skusic na zakup. wiec prosze mi nie mydlic oczu strata dla wydawcy bo to jest podcinanie galezi na ktorej sie siedzi. Kto ma troche oleju w glowie to juz dawno przestał inwestowac realna kase w tą gre. i Tak jak napisal Refaim...nic dodac nic ujać; to da sie zrobić tylko pewnie jest drugie dno...jakaś umowa producenta gry z gg... poprostu sa równi i równiejsi ale w sumie czemu tu sie dziwić... zenada poprostu
edit; producenci stracili wiele wlasnie traktujac w taki sposob swoich klientow. "nasz klient nasz pan" to nie jest ich motto. osobiscie od okolo roku nie zrobilam juz zadnej wplaty do ich kieszeni wlasnie dlatego, a nie bede ukrywać ze niezla kwota zasililam ich kieszenie, czego teraz szczerze zaluje, ale czlowiek uczy sie na bledach:-)
madFerret is offline  
Old 04-15-2013, 05:29 PM   #17
Aksamitka
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 25
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
W czasie kiedy nie działa ten kanał dostępu, ktoś z tych graczy może kupiłby szmaragdy - to wymierne straty dla wydawcy gry.
A znasz gracza, który kupuje szmary w tej grze, gdy nie ma promocji 200% lub chociażby 100%? Dziś promo nie ma więc wydawca strat nie poniesie, w przeciwieństwie do graczy.

Quote:
Podkreślam jedno:

problem z zalogowaniem nie leży po stronie Fragorii - problem ten jest do stronie GG i od programistów GG zależy kiedy się z nim uporają. Administracja Fragorii zgłosiła problem do GG już ładnych parę godzin temu - czekamy na rezultaty.
A co to nas graczy obchodzi czyja wina Nas interesuje JAK nam straty Szanowna Administracja zrekompensuje.
W czasie, gdy nie mogę się zalogować, mogłabym np uzbierać z 500 klejnotów ulepszenia, sprzedać je za min 50k szmarów, więc dla mnie to realna strata.
Aksamitka is offline  
Old 04-15-2013, 05:41 PM   #18
madFerret
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

swoja droga, zastanawia mnie jak taki drobny upek tak moze namieszac. mozna powiedziec ze teraz sa godziny szczytu a namoim serwie wieje pustka. o czym to swiadczy? ile osob nie moze sie zalogowac bo cos sie posypalo. a skoro wina lezy po stronie gg niech producent rozwiaze umowe z nimi i bedzie spokoj....pomijam juz fakt ze osoby z kontami przez gg nie moga w pelni korzystac z produktu ; wieczne lagi, brak klienta 3d...poprostu jestesmy uzytkownikami gorszego sortu ale nasze zlotowki juz nie
madFerret is offline  
Old 04-15-2013, 06:14 PM   #19
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by Aksamitka View Post
A znasz gracza, który kupuje szmary w tej grze, gdy nie ma promocji 200% lub chociażby 100%? Dziś promo nie ma więc wydawca strat nie poniesie, w przeciwieństwie do graczy.



A co to nas graczy obchodzi czyja wina Nas interesuje JAK nam straty Szanowna Administracja zrekompensuje.
W czasie, gdy nie mogę się zalogować, mogłabym np uzbierać z 500 klejnotów ulepszenia, sprzedać je za min 50k szmarów, więc dla mnie to realna strata.
Spoko Aksamitka jutro sypna gwiazdkami i sobie wyrównasz straty w tej darmowej grze
Zuby is offline  
Old 04-15-2013, 06:23 PM   #20
Krris
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 13
Default

moze to specjalnie zrobili bo sa kozly do jutra i dlatego wszystko zepsulo sie zeby ich gracze nie wykupili i za bardzo nie zarobili na tym

no i co jak nie naprawia tego?
co z tymi graczami co maja dobre postacie?
wszystko sie pojdzie rypac?

wtedy beda musieli poprzenosic na klienta i wymowki "ze sie nie da" nie zalatwia tego
Krris is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off