Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-07-2013, 06:32 PM   #11
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by Sir Vimes View Post
Błąd z podwójnymi wojnami został zgłoszony i programiści starają się znaleźć jego przyczyny.

Fragoria Team
Ale to nie tylko na tym problem polega. Prosze o zgłoszenie wszystkiego czyli, jeszcze problem z wykupem i to, że licytacja trwa o godzinę dłużej niż powinna.
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 08-07-2013, 06:40 PM   #12
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Najprawdopodobniej błąd z ustalaniem wykupu wynika z faktu "podwójnego" wypowiedzenia wojny. Co do czasu licytacji zostanie on w takim razie poprawiony na wiki

Fragoria Team
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 08-08-2013, 09:30 AM   #13
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
ad1. Jeden sojusz może prowadzić tylko jedną wojnę w danym momencie - sytuacja dwóch wojen jest efektem błędu gry.
ad2. Pola do ustalenia stawki daniny aktywne są zaraz po zakończeniu aukcji (21:00) lub później po około 22:00 (prawdopodobnie wynika to z jakiegoś błędu gry)
ad3. Zapewne wynika to z sytuacji, że drugi sojusz ustalił taką wielkość daniny. W oknie tym widzimy daninę, jaką ustawił walczący z nami sojusz. Druga sprawa - opcje w tym oknie są zaciemnione, jeśli nasz sojusz nie dysponuje dostateczną ilością zasobów koniecznych do wykupu.
ad4.Danina płacona jest przez stronę która poddaje się w wojnie. Do zapłaty daniny nie potrzeba zgody zwycięskiego sojuszu - udziela on jej w momencie ustalania oczekiwanej wysokości daniny. Druga strona nie musi się godzić na zapłatę daniny w momencie jej dokonywania przez przegranych.
ad5. Patrz ad3 i ad4. Nie wiem jak mogło się stać, iż danina nie zasiliła kasy Waszego sojuszu. Do tej pory w tej kwestii wszystko działało prawidłowo.

Aukcja trwa do 21:00 nie do 22:00 - proszę nie wprowadzać pozostałych graczy w błąd - proszę sprawdzić swoją strefę czasową, może w tym jest problem (aukcja kończy się o 21:00 czasu serwera). Napis jest za długi - zgadza się i będzie to poprawione. Proszę o podanie konkretnych przykładów niezgodności opisu z wiki ze stanem faktycznym - opis zostanie naprawiony, jeżeli takie sytuacje faktycznie mają miejsce.

PS.

Mam nadzieję, że okazałem się wystarczająco KOMPETENTNY
Quote:
Originally Posted by Sir Vimes View Post
Najprawdopodobniej błąd z ustalaniem wykupu wynika z faktu "podwójnego" wypowiedzenia wojny. Co do czasu licytacji zostanie on w takim razie poprawiony na wiki

Fragoria Team

To teraz się zdecydujcie, który z Was wprowadza graczy w błąd i winnych niech się sam najlepiej ukara (innych za informacje uzyskane od moderatorów i napisane na forum kary dajecie ciekawe jak będzie w tym przypadku)


PS. Chyba jednak Pan Ahmed nie jest KOMPETENTNY wystarczająco
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 08-08-2013, 05:08 PM   #14
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Tylko to wy nas cały czas atakujecie a my tylko odpowiadamy . Cały czas twierdzicie, że graczy wprowadzamy w błąd i szerzymy plotki tym czasem sami to robicie . hmmm myśle, że jak mnie zbanujesz i tak to nic nie zmieni tylko to potraficie banować i nic więcej a jak ktoś wam wytknie wasze błedy i wprowadzanie graczy w błąd to mu bana i spokój . Bardzo dobre podejście oby tak dalej .


PS. Ja myślałem, że my zgłaszamy a Wy naprawiacie błedy a nie my zgłaszamy i bany za to dostajemy
Zuby is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off