Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-09-2016, 01:47 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Exclamation Modki z pol2(Vredotka)

(...)

Last edited by Osservatore; 09-09-2016 at 08:58 PM.. Reason: Zbiór bezpodstawnych oskarżeń
Dark- is offline  
Old 09-09-2016, 01:49 PM   #2
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Default

Całe scr dam na priv bo raczej nie powinno was interesować co pisze na gildii lub na priv z innymi graczami)
Dark- is offline  
Old 09-09-2016, 04:12 PM   #3
Heimdall
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd.
Info
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 10
Default

Przepraszam, że się wtrącę, ale screen drugi, podany przez Ciebie jest zamazany. Ostatnia wiadomość na temat ceny nie jest pełna.
Zabronione jest "Handel kontami i ujawnianie poświadczeń do gry (tj.loginu i hasła)" lecz w Regulaminie masz to wyraźnie w kategorii "Język i zachowanie na czatach". Dodając że w/w punkt jest "z wyjątkiem czatów znajomych, gildyjnych i prywatnych". Wszyscy dobrze wiedzą, że jeśli udostępniają konto, traci się wtedy wsparcie administracyjne na to konto. Dostałeś już na ten temat odpowiedź w innym z Twoich postów. Poza tym dręczenie (bo tak to można nazwać) Vredotki, jest moim zdaniem nie na miejscu. Pytasz o sprawy, które z pewnością w większości wiesz. Jest to wyraźnie nie tylko utrudnianie gry, ale utrudnianie pracy moderatora, ponieważ moderator nie może przyjąć w tej chwili żadnego zgłoszenia (być może ważnego), gdyż musi odpowiadać na Twoje pytania.

Daję Ci obiektywną opinię.

Pozdrawiam
Heimdall is offline  
Old 09-09-2016, 07:38 PM   #4
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Default

hehe wskaż mi tam zamazanie bo ja naprawdę nie widzę bo to ostatnia wiadomość od niej, i masz racje nie wtrącaj się zajmij sie yt bo przydupasów vredotki i całej moderacji tu nam nie potrzeba
Dark- is offline  
Old 09-09-2016, 08:17 PM   #5
Heimdall
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd.
Info
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 10
Default

Mógłbyś zachować chociaż krzty godności. Uświadamiam Ci tylko, jak wygląda Twoje zachowanie i to nie pierwszy raz. Z tego co udało mi się dowiedzieć, to później uzyskałeś sprostowanie ostatniego pytania, pytając następnie o Licencje budowlaną. Co i tak było tylko ~ 1/3 konwersacji. Kogo Ty próbujesz oszukać? Prościej by było dostosować się do regulaminu, a nie szukać luk i robić każdemu komu się da pod górkę.

Pozdro

Edit: Screen o którym mówimy nie obejmuje całej rozmowy, nie ma rozwiniętego czatu. Jako jeden ze starszych graczy, powinieneś wiedzieć że wystarczy przełączyć na zakładkę "Czat Prywatny" żeby wyświetlić całą rozmowę. Więc widocznie jakiś w tym cel miałeś. Tak jak mówiłem, wiem co było dalej więc nie próbuj mi wmówić że było inaczej

Last edited by Heimdall; 09-09-2016 at 08:19 PM.. Reason: Doinformowanie
Heimdall is offline  
Old 09-09-2016, 08:58 PM   #6
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Zamykam temat. Powód: dyskusja nt bezpodstawnych oskarżeń.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off