Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-31-2016, 03:18 AM   #1
madFerret
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 53
Unhappy event na haloween

mamy nowy event..
hmmm pytanie jakie mnie nurtuje jest takie; kto wlasciwie wpadl na tak"genialny"pomysł? dynka ma 11.5 miliona zycia...a drop/nagroda za ubicie wrecz śmieszna. Serwerowe dają jedno wielkie nic...te z lokacji miedzyserwerowych...podwojne wielkie nic
Kiedyś za ubicie dyni w tym evencie można bylo chociaż dostać runke... albo fioletowy medalik
Teraz 5 znakow fiolet i 5 golda to nagroda wrecz napawająca śmiechem.
http://screenshot.sh/n9CV7X82w5fCm
Inne opcje dropa jak karmazynki , dłuta do tytanek czy te pare sztuk złota scytow...które zreszta leca może raz na 10 ubitych dyń, dla kogo to ja pytam? to juz nawet nie oplaca sie za tym biegac, szkoda amunicji i karmy dla peta
Na co komu event, który nie wnosi zupelnie nic do rozwoju postaci??? już naprawdę nie ma pomyslu na event czy poprostu lepszych nagród za "free" ta gra nie przewiduje?
madFerret is offline  
Reply With Quote
Old 10-31-2016, 08:43 AM   #2
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

ale za to dali zajebistą promkę i pule w kole :P czego ty od nich wymagasz jak rankingu nie potrafią poprawić już z pół roku albo i dłużej, o świętej wojnie nie wspomnę, naprawiali 2 lata i dalej to samo albo i gorzej niż kiedyś, nic dziwnego ze tylko osoby bijące bosy po jaskiniach zostały bo nic więcej ta gra nie oferuje, powinni zmienić nazwę na jaskiniowcy :P ostatnio nasz serwer dopiero po 9 wstał i to temu ze jakimś cudem moderatora jakiegoś się znalazło na polskich i zgłosiło bo oni nic nie widza tam tak się zajmują gra i tyle ich obchodzimy
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 11-01-2016, 11:15 AM   #3
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

hi hi hi dostałeś też nową jaskinię. Taką dla wypaśnych koksów jakim jesteś ;p , tylko ja pytam co ma robić na grze nie wypasiony koks? Mam 90lvl i zapewne moje wejście do nowej jaskini będzie się ograniczało do poleżyn . Nawet nie warto logować - nie ma co robić. Ok, czyli zabawa wysokim lvl już dla mnie zakończona. Pomyślmy nad 70 lvl. Nie mam zielonej jaskini (za wysoka ocena) wiec zabawa ze spontanicznego logowania również niemożliwa. Nie można robić questów na medale (zielone) ani nawet zbierać spokojnie kamyków. Co choć na chwilę zapewnia zabawę w tej grze. Z ciekawszych zajęć pozostaje "legenda" która jest tylko kilka godzin przez jedyne 3 dni w tygodniu. Po co więc logować częściej? Zakładając że nie przesadziło się z ocenką można chwilę pobawić się w jaskiniach na niższych lvl postaciach, ale to też pioruńsko nudne . Jedną więc z czynności jaką można zająć czas na grze jest tworzenie nowych postaci, najlepiej do 20 lvl i z małą oceną (uwaga z polepszaniem !) i dropić pierdołowate, przywiązane itemki nie wiadomo po co . AAA, przepraszam, można jeszcze korzystać z dość często oferowanych promocji na szmarki - to jedno działa bezbłędnie.
Tak wygląda z mojej pozycji gra dziś. Jest nudno i nie ma co robić.
Czy ta gra jeszcze stanie się normalna i ciekawa?
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off