Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-22-2020, 06:43 PM   #11
Heimdall1
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2019
Posts: 10
Send a message via Skype™ to Heimdall1
Default

Quote:
Originally Posted by Siallo View Post
gracz Heimdall jakoś już miał wcześniej info a nie jest modem
Czasem warto zerknąć na zagraniczne fora, nie każdy jest na grze 24/7, tym bardziej że obecnie mamy jednego moda (a dokładnie Smoda)
__________________
Nick: Heimdall
lvl: 99
Serwer: POL-1
Heimdall1 is offline  
Reply With Quote
Old 07-22-2020, 06:47 PM   #12
Siallo
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2020
Posts: 10
Default

[QUOTE=Heimdall1;353164]Czasem warto zerknąć na zagraniczne fora, nie każdy jest na grze 24/7, tym bardziej że obecnie mamy jednego moda (a dokładnie Smoda)[/QUOTE

Rozumiem i nie mam ani pretensji ani nic do cb własnie dobrze ze znalazłeś info raczej mam do moda co loga raz na x czasu i jeszcze afczy
Sorki teraz loga częściej bo są błędy większe a normalnie lipa.
Siallo is offline  
Reply With Quote
Old 07-22-2020, 08:55 PM   #13
*Hevares
Member
Info
 
Join Date: Jul 2020
Posts: 43
Default

Drogi graczu,
Na grze online nie są tylko moderatorzy, znajdziesz jeszcze pomocników, którzy z chęcią Ci pomogą, przekażą Twoje uwagi/problemy, lub po prostu poproszą moda na serwer jeśli będzie to możliwe...
Monitorujemy sytuację na bieżąco, jeśli widzimy że gra nie działa z rana (A niektórzy z nas sprawdzają to wcześnie rano) to to zgłaszamy.
Niestety miały miejsce awarie, na które moderacja (każdego serwera) nie ma wpływu.
Tak samo jak i gracze, mamy nadzieję że po tej dłuższej przerwie sytuacja się unormuje i problemy znikną. Na tę chwilę pozostaje nam czekać...

Pozdrawiam,
Hevares
Pomocnik POL1
*Hevares is offline  
Reply With Quote
Old 07-22-2020, 09:07 PM   #14
Doom
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2020
Posts: 10
Default

wystarczy discorda odpali i wiadomo co i jak tez czekalem na info ale .. forum chyba nie ma kto prowadzic gdzie tu sie mozna zglaszac na modkow i tp nie lubie nieladu
Doom is offline  
Reply With Quote
Old 07-23-2020, 10:47 AM   #15
Siallo
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2020
Posts: 10
Default

Tak zgłaszać do pomocnikow ale nie zmienia to faktu ze moderacja loga (mod ) loga co x czasu i afczy na grze .Doom właśnie że nic nie wiadomo tak uj... informacji to nie było jeszcze nigdy za czasu osservatora byli ludzie doinformowani a teraz taki uj ........
Siallo is offline  
Reply With Quote
Old 07-23-2020, 07:42 PM   #16
Whitervbbit
Senior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 178
Send a message via Skype™ to Whitervbbit
Default

Quote:
Originally Posted by Siallo View Post
1. Znowu wymieniają sprzęt ???????????? dziwne znając ich to wymienia (hahahahaha) to znowu bd błąd logiczny serwera .
2.Whitervbbit jednego nie rozumiem czemu zawsze na ostatnia chwile jesteśmy informowani !!!!! np gracz Heimdall jakoś już miał wcześniej info a nie jest modem da się ? da a reszta graczy jak zwykle w czarnej pupie
Drogi graczu, gdybyś czytał ze zrozumieniem posty na temat prac technicznych, wiedziałbyś, że wymienione zostały części, co jak widzimy, nie poskutkowało. Równie dobrze mogłabym napisać, że po prostu serwery wyłączone — prace techniczne, a ja staram się jak najdokładniej Was informować o tym, co się dzieje, ponieważ rozumiem waszą złość i zniecierpliwienie. Faktycznie, nie mogłam od rana wejść na forum i poinformować Was o tym, że serwery wyłączają na 2 dni, ponieważ byłam w pracy.

Miejmy nadzieję, że od jutra gra będzie działać stabilniej.
Pozdrawiam,
Whitervbbit
Whitervbbit is offline  
Reply With Quote
Old 07-24-2020, 06:04 AM   #17
alienvp
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2019
Posts: 20
Default

Hmmm albo ja nie umiem liczyć albo to już trzeci dzień jak nie działają serwery.
alienvp is offline  
Reply With Quote
Old 07-24-2020, 06:16 AM   #18
Siallo
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2020
Posts: 10
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by alienvp View Post
Hmmm albo ja nie umiem liczyć albo to już trzeci dzień jak nie działają serwery.
Zgadza się tak jak napisałem wymienia sprzęt a awaria bd nadal .
Siallo is offline  
Reply With Quote
Old 07-25-2020, 06:58 AM   #19
alienvp
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2019
Posts: 20
Default

To już jest parodia normalnie. Jak się mają dwa dni do czterech?? Czy tak ktoś coś robi w ogóle??
alienvp is offline  
Reply With Quote
Old 07-25-2020, 09:31 AM   #20
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default

Nie przejmuj się, za kilka dni dostaniesz informacje ze projekt fragoria został zamknięty a Wszystkim graczaom dziekujemy za wsparcie

Btw, szkoda ze nasza administracja milczy od dwoch dni , zreszta kolejną żenadą jest to , że nawet nie maja uprawnien na forum tylko sa jako zwykli użytkownicy
Sayan is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off