Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-14-2013, 07:03 PM   #1
Daniox29
Junior Member
Info
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 3
Unhappy Odzyskanie kąta

Mam problem ponieważ zapomniałem hasło do konta a mój email który był tu podany został usunięty. Mam login tego kąta ten wpisany poprzedni email. Chciałem znów zagrać w te grę a nie mam jak jest jakaś możliwość odzyskania tego kąta???

Pisałem do pomocy technicznej lecz nie uzyskałem narazie odpowiedzi
Daniox29 is offline  
Reply With Quote
Old 11-15-2013, 07:09 PM   #2
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default

Do ''Pomocy Technicznej'' mozesz sobie pisac co tylko chcesz xD Itak ci nie odpowiedza ( support w ogole istnieje we fragori , czy to tylko taka sciema ? :O )
A co do twojej sprawy to zrob nowe konto i napisz do jakiegos moderatora ( jesli w ogole jeszcze we fragorii sa moderatorzy ) Pozdrawiam !
ozyrus is offline  
Reply With Quote
Old 11-15-2013, 07:13 PM   #3
Daniox29
Junior Member
Info
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by ozyrus View Post
Do ''Pomocy Technicznej'' mozesz sobie pisac co tylko chcesz xD Itak ci nie odpowiedza ( support w ogole istnieje we fragori , czy to tylko taka sciema ? :O )
A co do twojej sprawy to zrob nowe konto i napisz do jakiegos moderatora ( jesli w ogole jeszcze we fragorii sa moderatorzy ) Pozdrawiam !
Zrobiłem tak tylko korzystając z konta brata. Powiedział że zmienią mi emaila na tym koncie i sam już będe mógł odzyskać hasło
Daniox29 is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off