Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-30-2013, 04:19 PM   #1
cypek
Banned
Notki obraźliwe pomimo posiadania bana już na jednym koncie na forum, nie zrozumiał ostrzeżenia :)
Info
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 13
Default Zmiany w Pokoju Grozy

jak chcecie cos zmienic w grze to 1 ZACZNIJCIE SZANOWAC NAS GRACZY I CZAS JAKI POSWIECAMY NA GRE to apropo dzisiejszego restertu o 17tej bylem na 84 fali i co zrobili restart kto mi zwroci szmarki za 4 fale i ladowanioe many i zycia?????????????????????
cypek is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 04:24 PM   #2
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

84 to tylko 4 fale w plecy mi zresetowali jak strzelcem na 58 bylem i juz konczylem to ponad godzina w plecy i musialem od 51 isc zajebiscie po prostu a po restarcie jeszcze mocniejsze mobki itp niz wczesniej to troszke malo sprawiedliwe bo na poczatku duzo latwiej bylo przejsc niz teraz kazdy restart to mocniejsze mobki itp, ciekawe co teraz wzmocnia
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 04:27 PM   #3
cypek
Banned
Notki obraźliwe pomimo posiadania bana już na jednym koncie na forum, nie zrozumiał ostrzeżenia :)
Info
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 13
Default

Ref to jest juz smieszne masakra zmieniaja w trakcie eventu bo pewnie sie okazalo ze nie wychodza na tym dobrze zenada naprawde to jest wlasnie przyszlosc FRAGORI olewanie graczy naprawde
cypek is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 05:08 PM   #4
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

zajebiscie teraz moze wszystkim dajcie rowne szanse a nie porobili sobie tanki i szpiedzy szybko a teraz sie nie da zadna klasa zrobic
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 05:09 PM   #5
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

jak tego nie zmienia co teraz zrobili koncze w to na prawde grac bo teraz to parodia jakas zadna klasa sie nei da przejsc w 110 min
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 05:14 PM   #6
cypek
Banned
Notki obraźliwe pomimo posiadania bana już na jednym koncie na forum, nie zrozumiał ostrzeżenia :)
Info
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 13
Default

Anonymus hahahah swieta racja ja juz za takie slowa zostalem zablokowany na forum ale w 100% popieram
Ref tez mam takie mysli choc juz konczylem wiele razy ale to chyba jest gwozdz do trumny FRAGORI
cypek is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 05:18 PM   #7
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

ja tez samo to jak wbilem 71 kiedys i tydzien po tym wprowadzili to ze sie da 70 wbic na tych grach w dzien bylo czyms takim ale wrocilem wbilem i cos tam zrobilem z postacia i z nowu takie cos robia sorki ale tylko raz mozna zemna tak grac teraz przesadzili niech spadaja i robia co chca ja wiecej w to grac nie bede



duzo osob porobilo to i nagle utrudnili bardzo wszystkim ciach

Last edited by Sir Vimes; 12-30-2013 at 05:31 PM..
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 05:38 PM   #8
Lucek71
Junior Member
Info
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 1
Default

Te restarty i update dibjaja juz mnie.
Gram juz prawie 3 lata i na forum nie wypowiadalem sie ale dzis juz mnie dobilo.
Zalozylem konto tylko zeby napisac tu raz.
Zamiast naprawic gre to za kazdym razem psujecie, gracze zmieniali klasy placili szmarki zeby zaliczyc event.
Restart bez powiadomienia. Uzdro i tak bil jedna fale 20 min to teraz wyrownali wszystkie klasy maja to samo to sie nawywa balans.
Przywroccie wszystko tak jak bylo bez tych waszych "napraw".
Lucek71 is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 05:45 PM   #9
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

lucek pora zmienic gre bo w cos tak ciach nie ma co 3 upki byly za kazdym razem tylko coraz ciezej przejsc, ich balans polega na tym zeby wiecej szmarkow ludzie ladowali chociaz teraz nawet ladujac szmarki przejsc sie nie da tego w 110 min zeby smoka dostac


i zebym nie sprawdzal bym nie pisal 89 strzelec 20k ocenki i nie jestem w stanie tego przejsc w 110min

Last edited by Sir Vimes; 12-30-2013 at 05:51 PM..
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 05:47 PM   #10
KuRa
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 1
Default

powiem tak Te osoby co miały zrobi event zrobili reszta już nie musi nic robić i tak nie da rady ze mobek mnie da rade sam ubić.
KuRa is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off