Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-31-2013, 04:33 PM   #1
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default modzi

Czemu gracze z serwerów innych na pol2 przychodzą załatwiać swoje sprawy i naszych modów meczą skoro maja na przykład na pol3 2 moderatorów na pol1 nawet s moda a cały czas zawracają d. dla gorgony na przykład, sorki ale mi sie to nie podoba dostają tak samo szmarki a nic nie robią, to może zdjąć im funkcje i niech gorgona dostaje cale ich wynagrodzenie skoro odwala za nich robotę , sorki ale zwykły mod jest na serw, a nie ma czasu pograć tylko robi na parę serwerów bo inni nie robią tego do czego są powołani, jakaś paranoja
Refaim is offline  
Old 10-31-2013, 05:13 PM   #2
Gorgona
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 82
Default

Refaim dziekuje ci bardzo za zamartwianie sie moja osoba, niestety taka praca moderatora. Gracze maja prawo zglaszac sie do innego moderatora jesli jego nie ma na serwerze
Gorgona is offline  
Old 10-31-2013, 05:25 PM   #3
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default

Quote:
dostają tak samo szmarki a nic nie robią
Ona tak samo dostaje za to szmary , zawsze mozna zrezygnowac
Jesli do was przychodza to widocznie na ich serwerze nie ma w tym czasie moderatora...
ozyrus is offline  
Old 10-31-2013, 05:27 PM   #4
D4rk
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 20
Default

Panie Refaim ja niestety nie dostalem wynagrodzenia to po pierwsze. Po drugie niektorzy pracuja od godzin porannych do godzin minimum 16-17. Moderatorzy maja tez rodziny. Ja jestem online po pracy

pozdrawiam
D4rk is offline  
Old 10-31-2013, 05:30 PM   #5
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

tylko to dziwne jak gorgona o godzinie której niby Pan jest Panie D4 dostaje zgłoszenia z pol3, a ona tez pracuje tez ma rodzinę a zasypują ja zgłoszenia z serwerów tam gdzie jest parę moderatorów, to niech wasi gracze czekają na was a nie lecą i zawracają głowę dla naszych moderatorów a wy sobie wpadacie i gracie spokojnie bo gorgona za was robi wszystko
Refaim is offline  
Old 10-31-2013, 05:35 PM   #6
D4rk
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 20
Default

Panie Ref ja nie naspialem ze ja o tej koncze Ja pracuje od 7:00 do max 20 :00
Wiec jezeli gracz z Pol 3 akurat znalazl moderatora na Pol 2 i zglosil sie do niej ,to akurat na POL 3 nie bylo w danym momencie Moderatora. Dziekuje Gorgona ze przyjelas gracza z POL 3 Modem jestem chyba od 3-4 dni tak mi sie wydaje
D4rk is offline  
Old 10-31-2013, 05:53 PM   #7
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

tak tylko nagle twoi genialni gracze strasznie reklamę zaczęli truć jak tylko na forum napisałem to dziwny zbieg okoliczności i jeszcze ty przylazłeś o władco, wspaniale, idź na swoim serwie zrób porządek a nie na inne łazisz, taki z ciebie mod jak i zemnie czyli żaden
Refaim is offline  
Old 10-31-2013, 06:56 PM   #8
D4rk
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 20
Default

Bylem u was na serwie i rozmawialem z Grogona.
D4rk is offline  
Old 10-31-2013, 10:56 PM   #9
Gorgona
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 82
Default

Widze ze temat wymyka sie spod kontroli zamykam go i jeszcze raz zaznaczam jesli nie ma moda na waszym serwie kazdy mod online przymnie wasze zglosznie
Gorgona is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off