Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-29-2018, 08:04 PM   #1
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default Regulamin

Nadmodzie, czy kim tam jesteś, przestań rżnąć głupa. O regulaminie dyskutowaliśmy nie raz, z wieloma modami, z Tobą także. Oczywiście możesz twierdzić inaczej, jedna ściema w te czy we w te, co za różnica... To, że nie przyjmujesz do wiadomości, że gracze mogą domagać się sprawiedliwego traktowania i chcą znać swoje prawa, to tylko Twój problem. Nie mam do Ciebie osobiście nic, wymagam tylko żebyś w grze wykonywał uczciwie swoją pracę i nie mieszał prywaty z pracą.
Zamykanie wątków to najwyraźniej wszystko co potrafisz. Nie pisz mi o dyskusji i merytoryce, bo to akurat są pojęcia Ci obce. Masz rację, nieznajomość regulaminu nie wpływa na przebieg gry. A może jednak wpływa... Znasz regulamin? Jeśli tak, to co szkodzi Ci podzielić się tą wiedzą z tymi niedobitkami, które jeszcze się logują?
P.S. Zawsze w ramach odwetu, możesz przenieść na pol4 kolejną postać.
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 04-30-2018, 08:37 PM   #2
mieciu
Banned
permanentna obraza administracji
Info
 
Join Date: Apr 2018
Posts: 4
Default

mi chodzi mianowicie o to że administracja klikierów i innych używa i twierdzi rosyjski admin ze to normalne wiec ....cos nie tak regulamin a admin i tak swoje robi nie ma na to wplywu pisane bylo do sergey olał temat zal sie robi na tej grze chyba chca zeby ludzie przestali grac a rosyjscy gracze zajma europe co juz po woli robia jestem ciekaw ile kasy kosztuje ful postac jaka chcial bym ile musial bym w placic bo co 2 tyg nowe sa tworzone i zekomo wczesniej twierdzili do testów :O
mieciu is offline  
Reply With Quote
Old 05-03-2018, 02:41 PM   #3
rhodos
Banned
permanentna obraza administracji
Info
 
Join Date: May 2018
Posts: 2
Default

Rumcela po co przenosić przeciez moze zrobić, to jest konto administracyjne:] ale dobrze ose kasuj posty żeby prawda nie wyszła, hah w sumie co tu ma wychodzić jak wszyscy już wiedzą jaki ty jesteś kox:]

kox w tym zdaniu równa się oszustowi;]
rhodos is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off