Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Informacje administracji > Aktualności

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-20-2019, 07:35 PM   #31
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

Quote:
kto takich w ogóle dopuszcza na takie stanowiska wystarczy widzę odrobina wysiłku na grze dla wybranych i co miesiąc wpadają darmowe szmarki na konto
Do tego się przyczepię, jakiego wysiłku? Tu wystarczą tylko znajomości, w sumie to tylko gra w gildii INFI poza Asiulka z servera pol3 wszyscy moderatorzy są z pol1 czego serdecznie gratuluje

Pytałem się moderatorów o regulamin gry i tylko Asiulka podała mi regulamin gry, reszta dawała regulamin zachowania na czatach.. Żenada inaczej się tego nie da określić.
Napisałem list na support odnośnie moderatorów (wprowadzanie graczy w błąd, ten punkt regulaminu chyba też dotyczy moderatorów) od ponad tygodnia brak odpowiedzi, więc chyba mogę tutaj to poruszyć
Pan Dawid is offline  
Old 06-20-2019, 07:47 PM   #32
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Który support? Bo też czekam na odpowiedź od prawie dwóch miesięcy Może zły adres mamy?
*Rumcela* is offline  
Old 06-20-2019, 07:58 PM   #33
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Cool

możliwe, najlepszy support to jest datcroft tam juz tydzień temu napisałem, może szybciej dostane odpowiedź niż z polskiego supportu. Polecam też rosyjski support chodzą legendy, że działa na poniektórych jak kawa
Pan Dawid is offline  
Old 06-21-2019, 10:58 AM   #34
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

tez napisałem do Supportu z tydz temu i na razie cisza nic trzeba czekać może coś się ruszy bo tak nie moze być że moderacja robi co chce i z kim chce tylko swoich kryje a resztę ma w Du... aby tylko wyeliminować i problem z głowy a swoim rozdawać szmarki żeby tylko dowalić normalnemu graczowi
mimo is offline  
Old 06-21-2019, 01:25 PM   #35
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

W związku ze zmianą przewodniego tematu wątku zostaje on zamknięty.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off