Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-04-2014, 04:13 PM   #1
Nemezis.
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 25
Default Co do tego eventu na wyspie true

Nowy Event na wyspie Thule
Odbędzie się on w dwóch etapach. Etap pierwszy 04.02 od 16.00 - 20.00, etap drugi 08.02 16.00 - 20.00
zasady takie same jak wcześniej, ranking dostępny na stronie http://pl.fragoria.com/ratings/jackpot.php
Tym razem jednak nagrody będą w Szmaragdach i postacie 70-79 będą zdobywać doświadczenie, 2000 punktów za jednego moba.
1 miejsce - 1 500 000 szmaragdów
2. 1 000 000 szmaragdów
3. 700 000 szmaragdów
4. 500 000 szmaragdów
5. 400 000 szmaragdów
10, 20, 30 - 300 000 szmaragdów

Życzymy miłej zabawy
Fragoria Team

Tak napisaliście powiedzcie mi jak niby niskie lvl mają tam wbijać lvl skoro
http://scr.hu/0cr9/eejdv
Tak wygląda walka z tym mobem gdzie różnica lvl między mną a tym mobem jest 6 lvl wiec pytanie jak niby ktoś o niższym lvl ode mnie co dostaje exp ma to ubić.
Kolejne pytanie dziękuje że znowu pokazaliście to że liczą się dla was tylko gracze co ładują prawdziwe pieniądze w gre 90lvl moba co co daje swery ok nic za darmo ale te moby co nam nawalają to przesada ubijają tylko moby systemowe. Awięc jeżeli macie zamiar robić eventy tylko pod 1 czy 2 serwery co mają zawodników co dają tam rade biegać genialny pomysł to dla jasności nazwijcie event ze on jest tylko dla tych serwerów awiec darujcie sobie . Gratuluje tego ze dzięki takim zachowaniom tracicie graczy
__________________
Zalinacz ognia pol1 . < Infinity:-) >
Nemezis. is offline  
Reply With Quote
Old 02-04-2014, 04:19 PM   #2
Nemezis.
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 25
Default

Co do graczy jeżeli się zgadzacie co do tego poprzyjcie mnie własną wypowiedzią pewnie za to co napisałem dostane bana na stałe albo na rok jeżeli tak to tylko udowodnią że mam racje w tym co napisałem
__________________
Zalinacz ognia pol1 . < Infinity:-) >
Nemezis. is offline  
Reply With Quote
Old 02-04-2014, 07:10 PM   #3
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Thumbs up

Że tez chce Ci się jeszcze pisać ... Wszyscy to wiedzą tylko już dawno im się odechciało
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 02-04-2014, 07:28 PM   #4
Nemezis.
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 25
Default

Jak się nie pisze o oznacza ze się ludzie godzą na to ja taki nie jestem zapraszam ludzie piszcie tu ciekawe co tim powie jak nie tylko 1 czy 2 graczy się włączy w ta dyskusje
__________________
Zalinacz ognia pol1 . < Infinity:-) >
Nemezis. is offline  
Reply With Quote
Old 02-05-2014, 04:42 PM   #5
Komornik*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11
Default

To dobrze tak zrobilii ze mobki Ciekzko zabic . Bo to jest dziwne czlowiek wczesniej gral non stop albo kupowal butelki a teraz za free 79 lvl to jest smieszne ! .
Komornik* is offline  
Reply With Quote
Old 02-05-2014, 08:35 PM   #6
Nemezis.
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 25
Default

skoro tak powiedz mi ile tych mobów zabiłeś i czy znasz choć 1 gracza o 70lvl co go zabił?
__________________
Zalinacz ognia pol1 . < Infinity:-) >
Nemezis. is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off